PS2 En iyi hile programı :CodeBreaker Ver 10.0 (DVD)

W.PiTToN

W.C.ConsuAllen
Bitiremediğiniz oyun kalmasınnn
...Şimdiye kadarki en başarılı hile programı.İstediğiniz her oyunda pal / ntsc farketmez hile yapabilirsiniz bütün hileler çalışıyor.Bizzat kendim kullanıyorum.Diğer programlar gibi memory kartı bozma/formatlama derdide yok.Üstelik dvd formatında...

Evet arkadaşlar açıklama ihtiyacı bile hissetmiyorum çünkü zaten dvd yi konsola takınca anlıcaksınız o kadar basit.Olsun ben yinede anlatayım ne olur ne olmaz

dvd yi takınca yukarıdaki resimle beraber bir loading ekranı gelecek 20 sn sonra aşağıdaki menüyü göreceksiniz

--silah simgesine giriceksiniz karşınıza 1500 oyun çıkıcak alfabetik sırayla dizili şekilde.

bunlardan istediğiniz oyunun üstüne gelip x tuşu ile tüm hileleri veya yine oyunun üstüne gelip joypad in sağ yön tuşu ile hileleri görüp ( infinite health vs ) istediğinizi aktif edebilirsiniz.Daha sonra start a basıyoruz programın ana menüsüne dönecek.burada daha önce tıkladığımız silah simgesinin solundaki simgeye tıklıyoruz(start game) ve kalın kasa dvd lerde dvdrom açılıp bizden dvd rom dan programı çıkartıp oyun dvd sini takmamızı istiyecektir , incelerdede kendimiz açıyoruz.Oyun dvd sini takıp x tuşuna basıyoruz.Sakın reset atmayın x e basın oyunu taktıktan sonra..

--diğer simgelerde memory kart kopyalama ,oyun save atma , hile ekleme , nette chat yapma vs var ama konumuz değil bunlar

kendim kullanıyorum aşağıdaki oyunlarda çalıştı ve çalışmıyacağı oyun olacağını sanmıyorum (sadece gow2 yok netten eklemeniz gerekiyor )

final fantasy x
gow1
godfather
burnout serisi
metal gear solid serisi
fight night serisi (özellikle tavsiye muhammed aliyi bi patakladım görmeniz lazım):D
prince of persia serisi
resident evil serisi

ben sadece bunlarda denedim hepsinde sorunsuz (pal /ntsc farketmez )
ALINTIDIR-Teşekkürler
http://rapidshare.com/files/129667892/CB10_Dsendil.rar
Rar Şifresi :dsendil-streetgamer

..............................

soulmy86

New member
Hile Kodları Programı

CheatBook-DataBase hile kodları programı PC, Walkthroughs, Playstation, Playstation 2, Playstation 3, Sega, Nintendo 64, Nintendo DS, DVD, Gameboy Advance, Gameboy Color, N-Gage, Nintendo DS, Xbox, XBox 360, Gamecube, Dreamcast, Super Nintendo, Sony PSP oyunları için hile ve ipuçları sağlar.
Eğer siz hırslı bir oyun tutkunuysanız; ekstra silah almak, bir sonraki aşamaya kadar hayatta kalmak gibi önemli konularda CheetBook size yardımcı olacaktır.. 14200'den fazla oyun içermektedir

Lisans: Freeware
Boyut: 56.6 MB

Hotfile.com: One click file hosting: cheatbook-database2011.zip