Protesto!!! :(

emakin

New member
Herkese slm arkadaşlar... Birsürü şeyler yayınlıyoruz ama farkındaysanız çok az ve belirli kişiler saygımıza cevap veriyo emğe kimsenin saygısı yok. Kardeşlerim Hackhell'lilere sesleniyorum buna bi çözüm getirelim lütfen!

Moderatör
Moderatör
Her$ey ßitti ßu kaLdı :) doğru ßi konuya parmak ßasmı$sın ama.. zannetmiyorum ßi$ey yapıLsın..user'Lerin vicdanına kaLmı$ ßi$ey senin dediğin:)

emakin

New member
şöle olsa teşekkür etmeden yada cevap yazmadan bizim yayınladığımız şeyi alamasınlar. ya bukadar olmaz ya bişey yayınlıyosun 1000 kişi alıyo 5 yada 6 kişi cevap yazıyo!

DayWalkerr

ABDUSSABUR
ifrit' Alıntı:
daha 71. mesajindasin, ne bu acele, ne bu asabiyet?

demekki basliklar ilgi cekmiyor, ceken birseyler bulmak lazim

Aynen...Dikkant çeken başlıklar her zaman teşekkürü hakeder...

emakin

New member
ya arkadaşlar onu demek istemiyorum. benim dediğim başka farkındaysanız herkes giriyo istediğini alıyo ama teşekkür sayısı az. cevap sayısı az ama bakma sayısı gittiği yere kadar gidiyo

pasaklı

New member
emakin' Alıntı:
ya arkadaşlar onu demek istemiyorum. benim dediğim başka farkındaysanız herkes giriyo istediğini alıyo ama teşekkür sayısı az. cevap sayısı az ama bakma sayısı gittiği yere kadar gidiyo
hickimseye zorla tsk et diycek halimiz yok
tsk eden eder etmeyen etmez
bu konu cok fazla konusuldu
herkesin akli yetiyodur sanirim tsk edilmesi gerektigine
tsk dilenicek digiliz..

daha 2 hafta once boyle bi anket acildi
bence artik bu konu hakkinda konusmayalim
herseyin cogu zarar bu tsk niye edilmiyo vs. vs. boyle konularinda p.. cikti bence

nozz

New member
Çok teşekkür edilenlerin başı göğe mi eriyo ki bu kadar bu konu üstünde duruyosun.

shany

New member
kardesim yeter artık ya böle konular cok olmaya başladı..buradakiler böle işte kabul etmen lazım eger rahatsız oluosan kur bi site üyeleri ona gore al orada at kostur ama ben paylasımda bulundum tesekkurlerim bigunde 20 falan arttı sen de guzrl seyler bul veya konulara guzel yorumlar yap seninde cogalsın..sen istediğni buluosan şikayet etme bence ..alacagını al verecegini ver....zaten buradaki arkadaslar guzel olan seylere tsk msjı atıolar...onlara bari saygısızlık olmasın

iSpiK

Kadim Dost
niyet belli olmustur tamam eywallah :cool: pasaKLıdan konuyu kitlemesini rica edioRum :lol:

HTML