prorat la ilgili bir problem var!!!

ersan89

New member
arkadaslar proratımı (1.9) zipten çıkardıktan sonra çalıştıramıyorum. 1. si zaten proratın simgesi yerine gelmiyor. 2. virüs programını pc açılışından kaldırmama rağmen ve netten daha yeni indirmeme rağmen çalıştıramıyorum. yani kısacası virüs prgsi bunu engellemiyor die düşünüyorum. virüs programım avg free edition. ilk kurduğumda tarama yaptırdım proratı sildi. ama daha önceden avast kullanıordum oda siliyordu ama zip dışındaki dosyaları. avastı kapatıp zipten çıkarıp proratı kullanıyordum fakat şimdi virüs prg sini hiç açmama rağmen windows belirtilen aygıta yada dosyaya erişemedi. öğeye erişmek için gerekli izinler olmayabilir diyor ve proagent ada oynı uyarıyı veriyor. ben bu prorat ve proagent ı nasıl tekrar kullanabilirim.

emrah538

New member
öğeye erişmek için gerekli izinler olmayabilir diyor demesi antivirüsün engellemsinden kaynaklanıyordur..

Antivirüsü kapattığınızdan em,n olun

FrodoOzan

New member
Arkadaşlar ProAgent'de server bizi bulmuyor mu? Yani server oluşturduk o bizim ip adresimize gelmiyor mu? Veya biz server'ı otomatik olarak bulamıyor muyuz? Eğer öyleyse bu program pek işe yaramaz gibi geliyor bana...

vampire67

New member
RaR şifreleri : pro

A-V ni kapadığına emin ol

Eğer kapamadıysan .EXE dosyasını çalıştıramazsın

xsuaty

New member
orjinal sitesinden indirdim arkadaslar içinde virüs olma ihtimali olmaz
Prorat'in icinde virus olmasina gerek yuok zaten proratin kendi bi trojan oldugu icin tum av ler rarin icinden cikarmana izin vermez.Proratla calisirken hangi av'yi kullaniosan pasifize et daha sonra rardan ciqar.

HTML