Programsiz Resİm Calma

captain_27

New member
msn de biri ile konusuyoken onun resmini calmak istiyosanız yapmanız gereken klavyenizde bulunan printscreenyada sysrq tusuna basmak sonra painte giircez
ordan yapıstır dicez cıkan sayfadan resmi kesicez oldu bitdi fotoyu istediğin yerde kullan :d

en basit en kolay yöntem budur sağolasın arkadaşım

milletin dini kitabı program olmuş bu aralar

farzedelimki bu konu başlığı altında aynı olayın programını verdin

yazılması muhtemel cevaplar

_ya biz bunu rapidden nasıl indiricez bilmiyorum biri yardım etsin

_hata veriyo yaaaaaaaaa

_rar şifresini de yazsana olm

_tamam indirdim ama resimli anlatımını yazarmısın nasıl kullanacağımı bilmiyorum

_trojen çıktı bundan terbiyesiz herif

gerçekten samimiyetimle teşekkür ederim tamamen iyiniyetinle bu konuyu açtığın için

resim çalmanın programımı olur beah printscreenle ekranın resmini çek paintte resmi kırpıp farklı kaydet

Hell

Başarıda bir sanattır.
sağ kulağını sağ elinle soldan tutmak gibi bişi bu sanırsam :eek:

captain_27

New member
Bilmeyenler Için Söledim Ben Arkadasim Bunu Sadece Sana Sölemiş Olsam Neyse Hemen üstüne Alinma :d

edit:

hellboy dalga gecmene gerek yok bilmeyenler için yazıyom ben bunu

Hell

Başarıda bir sanattır.
captain_27' Alıntı:
Bilmeyenler Için Söledim Ben Arkadasim Bunu Sadece Sana Sölemiş Olsam Neyse Hemen üstüne Alinma :d

edit:

hellboy dalga gecmene gerek yok bilmeyenler için yazıyom ben bunu
Ben dalga geçme Aşalama v.b. bir KElime yazmadığımı düşünüyorum...

Lütfen forum kurallarını okuyup FLood yapmayınız..

LEV

New member
paylaşım için teşekkür ederiz kardeş bizde biliyoruz ama emeğe saygı duyalım güzel paylaşım bilmeyenleride düşünmek lazım

eren_26

New member
Bunu Bilen Yoktur Yanİİ Baska Iseler Bulmak Lazim Bide Ordan Caldigin Onda Ayni Boyda Olmuyoooo KardeŞlerrrrrrr Denedim Biliyom Simdii Mİİ Program Indir Harikaaaa

Hell

Başarıda bir sanattır.
eren_26' Alıntı:
Bunu Bilen Yoktur Yanİİ Baska Iseler Bulmak Lazim Bide Ordan Caldigin Onda Ayni Boyda Olmuyoooo KardeŞlerrrrrrr Denedim Biliyom Simdii Mİİ Program Indir Harikaaaa

Anlatmak İstediğinizi Daha Düzgün bir Dil İle Anlatabilirseniz Daha düzgün olucak gibi.

captain_27

New member
sen cok sey bildiğini sanıyosun heralde sana sunu sölüm cok bilende cok yanılır ha biliyosan bişey demezsin sadece ben bilmiyom bunu önceden bilenlerde vardır ama ben bunu forma yeni üye olanlara kolay bi yöntemle hareketlendirmek için yaptım ok umarım anlamıssın dır

sayborg2

New member
Belki değil var. :D Sürekli de yanıma gelip sorarlar bu soruyu Paint bile bilmediklerinden programa muhtaç kalıyorlar.

HTML