programlar ile ilgili....

perteklim

New member
:) öncelikle sitenin hazırlanması ve paylaşımına sağlanan katkıdan ötürü yönetici arkadaşlar başta olmak üzere herkese teşekkür ederim... yalnız benim bir isteğim ve ricam var: özellikle " programlar " bölümüne program gönderen arkadaşlar, paylaşıma açtığınız program eğer windows'un bütün sürümlerinde çalışmıyorsa not edin ve uyarın.... limitli adsl kullanan yada dial-up bağlantı ile internete giren arkadaşlara yazık oluyor.... sağolun uğraşıyor, emek veriyorsunuz ama işimize yaramayınca bir hayrı olmuyor.... lütfen.....

Azadi_DersiM

New member
perteklim sen tuncelilimisin?
özel mesaj attımda cevap gelmedi...

perteklim

New member
estağfirulllah.... hackhell'daki bir arkadaşı cevapsız bırakır mıyız, cevap yazdım....

site yöneticisi arkadaşlar... bu konu ile ilgilenmek o kadar zor yada önemsiz mi?... gönderen arkadaşların eline sağlık ama son 2 günde indirdiğim 6 programdan ancak ikisini win 98 se 'da çalıştırabildim, diğerleri xp uyumlu çıktı, mecburen sildim.... program gönderenler bu notu ekleyemez mi ?....

aydinsn

Beşiktaşım
Herkes Xp kullandığı için pek önemsemiyor olsa gerek site yöneticileri ne yapsın dostum, paylaşım verenler dikkat etmesi lazım.. :( :(

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
öenmli bi konu geçen bi arkadaşım siteye geldi program sordu bende gösterdim ama nt sürümüymüş boşuna kota doldurun die bana bi sürü söylendi ama elimden bişey gelmezdi NT sürümü için die bi ibare yoktu:(

HTML