Program bölümü parçalanmalı mı ?

srtc91

New member
Selamlar.

Site yöneticilerine bir öneride bulanacaktım..

Program bölümü ses-video,internet,araçlar vs. şekilde parçalanırsa(Alt forum olarak),forumu kallanması çok daha rahat olacak.Ama önceki konular nasıl teker teker yerlerine konulacak ?(Eğer önerim kabul edilirse )

Ve bence programlar bölümüne "BEST OF" bölümü açılmalı...

Herkeze iyi çalışmalar...:hhman:

murat335

New member
Bencede Parçalanilirsa Alt Bölüm Olarak Bölünürse Karişiklikta Gitmiş Olur Herkes Ne Ariyacagini Bulur

srtc91

New member
ackup' Alıntı:
ya oyle diyosunda daha verdiği programın ne işe yaradıgını bilmeyen adamlar var

Örneğin Winamp'ı bilmeyen birisi ,bu başlığı gördüğünde ne anlayacak ?

O zaman Ses -Video bölümüne koyulursa eğer,Sesle ilgili bişey olacağını anlayacaktır...:goz:

gotcha78

New member
bence olmas. diger bir kac forumda arkdsin deidkleri gibi programlar bolumu agac dallari gibi alt bolumlere ayrilmis gir cik bir see benzemior. Arti realiteyi kaybeder sahsi gorusum.

Ben buna ek olarak prog.bolumune acil mod alinsin diorum sanirim ordaki mod arkads yerinde yok. flood yapanlar mi dersin bir programi 5 defa verenlermi dersin. bu bolumun bir duzene girmesi kanisindayim. Herkese ii forumlar

yu_yu

New member
bence böyle güzel olduğu gibi kalmalı
tek bakışta yüklenen yeni programları görmek mümkün oluyor
sizin dediğiniz gibi olursa tek tek bütün alt forumlara girmek gerekecek.

sülFiriK

New member
hayır o değil yanlış koyulan yerlerde mod arkadaşlar devreye girer ve topic kaydırılır! arkadaşım kesinlikle katılıyorum bence de herkes aradığını rahatça bulur ve bu karmaşık bölüm basit bir şekilde düzene girer.. +1 derim..

HTML