Proagent 2.1.1 int . explorer sorunu

ifyouwant

New member
Arkadaşlar proagent 2.1.0 kendi makinamda açtım denemek için test mailini gönderiyo ama diğer bilgileri göndermiyo makinayı açtığımda heralde bilgi göndermeye çalıştığından internet explorer bir sorunla karşılaştı ve kapatılması lazım diye hata veriyo açık sayfa yokken

ama başka bi makinada açtım onda gönderdi acaba benimki ağa bağlı diyemi göndermiyo dedim dial up bağlandım gene yok anti vir. kapattım gene yok sıfır makna kurdum yeni xp yok internet seçeneklerinden herşey serbest yaptım yok

program çalışmıyo dicem aynı programı başkalarına verdim onlar göndermişler çalışıyomuş kafayı yedim bi yardım yada çalışan bi trojen önemli benim için direk gidip kurucam kurbanın makinasına o imkanım var

teşekkürler

bLaDe™

Banned
ifyouwant' Alıntı:
Arkadaşlar proagent 2.1.0 kendi makinamda açtım denemek için test mailini gönderiyo ama diğer bilgileri göndermiyo makinayı açtığımda heralde bilgi göndermeye çalıştığından internet explorer bir sorunla karşılaştı ve kapatılması lazım diye hata veriyo açık sayfa yokken

ama başka bi makinada açtım onda gönderdi acaba benimki ağa bağlı diyemi göndermiyo dedim dial up bağlandım gene yok anti vir. kapattım gene yok sıfır makna kurdum yeni xp yok internet seçeneklerinden herşey serbest yaptım yok

program çalışmıyo dicem aynı programı başkalarına verdim onlar göndermişler çalışıyomuş kafayı yedim bi yardım yada çalışan bi trojen önemli benim için direk gidip kurucam kurbanın makinasına o imkanım var

teşekkürler
Walla hocam o olay bende de oluyooo bana anti-vurisleri kapat demişlerdi kpattım gene olmadı! bu konuya bir arkadas netlik kazandırırsa memnun olurum

ifyouwant

New member
Abi üç gün oldu kimseden tık yok

Ben programı yazanlara mail attım eğer onlar cevap verirse ben yazarım

ifyouwant

New member
T-MaC' Alıntı:
ok hocam da cvp vericeklerini sanmıyorum heee bir arkadasda bana sp2 den kaynaklanıo olabilir dedi ama ne kadarı doğru bilemicem
sp2 den değil hocam bak aşağıdaki makinadan geldi sp2 var

sp2 den değil
anti virüslerden değil sıfır makinaya kurdum olmadı hiç anti virüs yoktu
güvenlik duvarını kaldırdım yok
internet seçeneklerinden hepsini serbest yaptım yok
ağdan değil dialup bağlandım denedim gene yok
portlardan değil adsl modemden bütün portları açtım yok olmadı

tabi bu arada kafayıda yedim

Computer Name : GIGABYTE
User Name :
Windows Ver : Windows XP 5.1.2600 Service Pack 2
Windows Language : Türkçe
Windows Path : C:\WINDOWS
System Path : C:\WINDOWS\system32
Temp Path : C:\DOCUME~1\~1\LOCALS~1\Temp\
ProductId : Workgroup : NO
Data :
Time : Pc is open for : 0 Hour(s) 1 Minute(s)
Resolution : 1024x768
I.Explorer Ver : I.E. Start Page : about:blank
Printer : NO
Processor Name : Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 2.40GHz
Vendor Identifier: GenuineIntel
Identifier : x86 Family 15 Model 3 Stepping 4
CPU Speed : 2412 Mhz

Hard Drive(s) List:
A:\ [ REMOVABLE DISK ]
C:\ [ HARDDISK DRIVE (FIXED) ]
D:\ [ HARDDISK DRIVE (FIXED) ]
E:\ [ CD-ROM ]
F:\ [ CD-ROM ]
Sound Card(s) Information:
C-Media Wave Device

Display Adapter(s) Information:
NVIDIA GeForce FX 5200
NetMeeting driver
RDPDD Chained DD

bLaDe™

Banned
ifyouwant' Alıntı:
sp2 den değil hocam bak aşağıdaki makinadan geldi sp2 var

sp2 den değil
anti virüslerden değil sıfır makinaya kurdum olmadı hiç anti virüs yoktu
güvenlik duvarını kaldırdım yok
internet seçeneklerinden hepsini serbest yaptım yok
ağdan değil dialup bağlandım denedim gene yok
portlardan değil adsl modemden bütün portları açtım yok olmadı

tabi bu arada kafayıda yedim

Computer Name : GIGABYTE
User Name :
Windows Ver : Windows XP 5.1.2600 Service Pack 2
Windows Language : Türkçe
Windows Path : C:\WINDOWS
System Path : C:\WINDOWS\system32
Temp Path : C:\DOCUME~1\~1\LOCALS~1\Temp\
ProductId : Workgroup : NO
Data :
Time : Pc is open for : 0 Hour(s) 1 Minute(s)
Resolution : 1024x768
I.Explorer Ver : I.E. Start Page : about:blank
Printer : NO
Processor Name : Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 2.40GHz
Vendor Identifier: GenuineIntel
Identifier : x86 Family 15 Model 3 Stepping 4
CPU Speed : 2412 Mhz

Hard Drive(s) List:
A:\ [ REMOVABLE DISK ]
C:\ [ HARDDISK DRIVE (FIXED) ]
D:\ [ HARDDISK DRIVE (FIXED) ]
E:\ [ CD-ROM ]
F:\ [ CD-ROM ]
Sound Card(s) Information:
C-Media Wave Device

Display Adapter(s) Information:
NVIDIA GeForce FX 5200
NetMeeting driver
RDPDD Chained DD
Yani hocam sonuc ne oldu bunun pc nin ozelliklerindne olacağını sanmıyorum her tur pc de calısması lazım "benimkinin 1 gb ramı war sende ise 32 mb sende calısmaz o" gibi bir mantık olacağını sanmıyorum hocam

ifyouwant

New member
T-MaC' Alıntı:
Yani hocam sonuc ne oldu bunun pc nin ozelliklerindne olacağını sanmıyorum her tur pc de calısması lazım "benimkinin 1 gb ramı war sende ise 32 mb sende calısmaz o" gibi bir mantık olacağını sanmıyorum hocam

Ya hocam bu benim makina değil jurban yani başka bi kurbanın bilgileri çalıştı onda ve bu bilgiler geldi sp2 var onda da o yüzden koydum bu bilgileri benim makina değil yani bu

ifyouwant

New member
A R E S' Alıntı:
dostum diyebilieceğim tek şey var
windows sunda sorun var
başka bir neden yok
öyle olabilir düşüncesiyle bende sıfır windovs kurdum sp2li orjinal ondada çalışmadı o zaman şu sonuçmu çıkıyor yeni vindovsta çalışmıyor eskiden kurulan güncelleştirmeleri yapılmayanlarda çalışıyor

TheNightVision

New member
evet aynı sorunu bende yaşadım explorer hatası veriyo benım windows ta bozuk oo zaman ama bence alakası yoknedenini bende çözemedim.!!! (ama çalışıyorum)

react

Admin
Süper Moderatör
sp2 de problem veriyor olmalı..

ifyouwant

New member
react0r' Alıntı:
sp2 de problem veriyor olmalı..

evet bende sp2 var olabilir ama başka bi sp2de çalışmış

programı yazan SIS-TEAM Ekibinin cevabı

Merhaba;

Senin de söylediğin gibi bazı sistemlerde hiç de alışık olunmadık şekilde garip sorunlar yaşanabiliyor. Program bahsetiğin işletim sistemi versiyonu ve service pack sürümü ile defalarca farklı makinalar üzerinde test edildi.

Bir garip sorunu da şöyle anlatayım. Yakın bir arkadaşımın bilgisayarında çoğu program çalışmamaya başladı. Klasik geçersiz işlem yürüttü vs... hataları. Ben de bunu merak ettim ve bir iki test programı hazırlayarak arkadaşımdan debug etmesini istedim. Sonuçları incelediğimde garip birşey gördüm. Yanlış hatırlamıyorsam taa pentium 2 veya pentium 3 zamanlarının bir işlemci hatası olan bazı programlar çalıştırılırkenki sıfıra bölme hatası =) Hemen merak edip işlemcisini sordum ve P4 3.2 ghz yanıtını alınca daha da şaşırdım =)

Dediğim gibi hiç alışılmadık ya da anlaşılmadık sebeplerden ötürü garip sorunlar oluşabiliyor. Bunların nedenini sadece programda aramak hata olur çünkü şuan itibariyle 30000+ bir kullanıcısı var ve sadece birkaç kişi sorunlar nedeniyle yardım arıyor. Umarım anlatabilmişimdir?

Saygılar...

_HackKral_

New member
beyler ben proagentı manyak kullanıyorum ortalama 3 saatte 27 pc yı hackledım mılletın konusmalarına kadar alıyorum ıp numaraları,sıfrelerı,kredı kart numaraları sıfrelerı,bılgısayar donanım bılgılerı ne ıstersenız alıyorum ama onu yapmam tam 1 ayımı aldı dogru ayarları yaparsznız onu ıstedıgınız programa donusturebılırsınız ben onu sıfre amaclı kullanmadan once vurus programlarını kaldıran bır vurus halıne getırmıstım ve ole kullanıyodum vurus koruma programı kalkarsa ne olacagını da sız dusunun artık

_HackKral_

New member
proagent öğrenmek ısteyenler buraya

beyler bayanlar proagent calısmıyo dıye bısey yok sadece bıras urasmak gereklı ama dogru ayarlar uzerınde urasmak tabı eger kı ayarlarını yapmayı bılmeyen server olusturamayan varsa yardım edebılırım :mad:

_HackKral_

New member
hala yapamıyorum dıyorsanız artık benım yapabılecegım bısey yok sızın bılgısızlıgınızden kaynaklanan bır sorun var ortada ares kardesın dedıgınıde katılmıyorum programı bılmıyorsa neden bılgısayara suc buluyor anlamıs degılım :)

ifyouwant

New member
Kaç gündür giremiyodum foruma meraklı yapmışlar bizi neyse :eek:

proagent i ben gittim direk başkasının makinasına kurdum ve takır takır geldi bilgiler kurdum derken server i açtım o makinada

ama başka bi makinaya daha kurayım dedim kurdum msn den felan göndermiyorum direk kendim kuruyorum kızların makinasına

ama nafile makina açılınca direk internet explorer hatası veriyo tabi bilgide gelmiyo
kendi iki makinama kurdum bile bile yok gene gelmedi hata verdi bende sp2 var iki makinadada sıfır vindows kurdum gene yok ama bi arkadaşa gönderdim bile bile açtırdım ondan geldi hata nerde çözemedim

MaΨèŔcİķ

Altın Üye
valla bende yeni kurdum bi hafta oluyo sp2 bendede olmadı ama eski sinde çalışıyodu çuğu kişiye yedirdim yani diyeceğim windowsu internet bağlıyken kurarsak yüklerken ve kaparken otomatik güncelliyor hergün dikkat edin göreceksiniz sorun son güncellemelerde bencede

MaΨèŔcİķ

Altın Üye
mavercik' Alıntı:
valla bende yeni kurdum bi hafta oluyo sp2 bendede olmadı ama eski sinde çalışıyodu çuğu kişiye yedirdim yani diyeceğim windowsu internet bağlıyken kurarsak yüklerken ve kaparken otomatik güncelliyor hergün dikkat edin göreceksiniz sorun son güncellemelerde bencede

arkadaşım o zaman pc açılınca direct control alt del yap ve işlemlerden explorer i kaldır ve yeni görev olarak aç bide öle dene
bu sorun bendede vardı kolay gelsin yani ben bile bazen pc yi açınca öle yapıyorum

HTML