Pro Emlak v.1 (istek)

caco tr

New member
Değerli webmaster arkadaşlar, nam-ı değer ustalar;

Geçen ay bir emlak ofisi açtık ve burası için bir site düşünüyoruz. Ancak piyasada inanılmaz fiyatlar ediyorlar. İnternette tesadüfen pro emlak v1.0 diye bir program buldum. Bu da çok pahalı...

Sizden ricam site yapmak için gerekli bu programı bulabilirmisiniz benim için? Ya da elinde olan ustalarım paylaşıp yönlendirebilirlerse çok sevinirim.

Saygılar...

suko79

New member
PHP Pro Emlak Scripti (Türkçe ve Admin Panelli)

• Test Adresi : www.egebilnet.net/demo

• Seo desteği.
  • Database Yedekleme ( Admin panelinden yapacağınız ayarlamalarla veritabanınızı belirlemiş olduğunuz mail adresine, ftp adresine,veya kendi bilgi bilgisayarınaza belirli zaman aralıklarıyla kayıt yaptırabilirsiniz).
  • Farklı Tema tasarımları.
  • Tüm emlak ofisleri için kullanışlı ve ekonomiktir.
  • Emlak sitenizde Türkçe ve İngilizce dil seçenekleri mevcuttur. Bunun yanı sıra dilediğiniz kadar dil seçeneği sayfanıza ekleyebilirsiniz.
  • Şifreli yönetim paneli Türkçe olup, kullanımı oldukça basittir.
  • Sınırsız sayıda ilan ekleyebilirsiniz.
  • İlanlarınıza sınırsız sayıda resim ekleyebilirsiniz.
  • Döviz bilgileri otomatik olarak Merkez Bankasının web sitesinden güncellenir. Aynı zamanda kurları elle girebilirsiniz.
  • Anasayfada gösterilecek ilanları kendiniz belirleyebilirsiniz. (Vitrin İlanları, En Uygun Satılıklar, En Uygun Kiralıklar)
  • Gelişmiş arama özelliği sayesinde ziyaretçileriniz aradığı emlak bilgilerine kısa bir sürede ulaşırlar.
  • İlan sayfasında bulunan “Yazdır” butonu ile ilanların resimlerini ve özelliklerini yazdıralabilirler.
  • İlanlarda bulunan “daha fazla bilgi istiyorum” formunu doldurarak ziyaretçileriniz sizden daha fazla bilgi isteyebilir, “arkadaşıma gönder” butonuyla ilanlarınızı arkadaşlarına tavsiye edebilir.
  • İlanlar harici, web sitesinizde extra sayfalar açabilir, verdiğiniz hizmetleri bu sayfalarda tanıtabilirsiniz.
  • Site ziyaretçileriniz kiralamak ve satmak istedikleri gayrimenkulleri form aracılığı ile size iletebilirler.
  • Online Destek seçeneği ile ziyaretçilerinizin sorularına chat ortamında anında cevap verebilirsiniz.
  • Anket, Hava Durumu, E-Posta Listesi ve Bankaların Kredi Hesaplama linkleri ile ziyaretçilerinize geniş bilgiler sunabilirsiniz.
  • Ziyaretçi bilgileri bölümünden sitenize giren ve online olan kişi sayısını anında öğrenebilirsiniz.
  • Kurulum ve tasarımlarınızı ücretsiz yapıyoruz.
  • Sınırsız destek hizmeti.

İrtibat İçin:
0535 596 18 55 -- [email protected] / [email protected]

hzdmr

New member
ben kendim web masterım isterseniz size bir script hazırlarım 250 liraya irtibata geçmek istiyorsanız.
[email protected] ya da 0506 931 93 91 numarayı arayarak anlaşabiliriz.
Ve ben bu işi 3 yıldır yaptığım için kendi sitelerimde ücretsiz reklam da verebilirim saygılar kolay gelsin...

clown_tr

New member
Piyasada Bir Sürü Emlak Sitesi Scripti Var Asp php Ne Ararsan Bu Sitede Var Daha Ayrıntılı Araştır Hackhell Farkını Goreceksin :D

yustapha

New member
Arkadaşlar Egebilnet scripti gercek çok iyi, adam çok iyi tasarlamış , database yedeklemeden SEO ya kadar herşey eklenmiş yeni tasarımlarıda süper, bu scriptin ücretsiz olanını tavsiye etmem alacaksanız Egebilnet orjinal olarak almanızı tavsiye ederim:durdurun
Pazarlık yapmayı unutmayın:vur

x_secret_x

New member
Dreamweaver yada frontpage ile düzenleyebilirsin
Flash dosyaları içinde tabiki macromedia flas player...

ch3lisky

New member
Ya siz dreamweaver ile site yapmayı kolay sanıyosunuz galiba :D Kardeş bena pm at. Bu site benim www.emlakkocaeli.net/index.php gir bunu beğenirsen bedavaya veririm yalnız tek bir sorun var script ingilizce. Ama şu anda büyük bir kısmını çevirdim.
Tek isteğim sitende sitemin rekmlamını yapman bende seninkini yaparım ayrıca script'te ücretsiz.

HTML