prince of persia

mesut67

New member
merhaba hackhell
bildigimiz gibi pop un bu ay yenısı cıktı alsam dıe dusunuyorum fakat videolar benı pek tatmın etmedı sankı
aramızda oynayanlar varsa buraya yazabıılr mıu oyn hakkkında kı yorumlarını bbi zahmet..

ĦεĽŁψαĿҚэя

ÐΣЩЇ[_ Ø₣ ╠╣€└└
PoP fanları için hayal kırıklığı sanırım(kaynak : gamespot) çünkü zamanı geri alma felan yokmus kum olayları felan ama onun yerine siyah saçlı bi taş varmış onunla ilerliyomuşsun ve daha farklı özelliği varmış beklediğimden az puan almış siteden( 8.0 )

PoP 1-2-3 i de bitirmiştim ve inanılmaz zevkliydi ( 2 en zoruydu lakin en güzeliydi ama 1 ve 3 ün bilmeceleri süperdi. Kimin aklına gelirki suyun sesine gitmek veya taşların bıraktığı izleri görerek o taşları o yerlerine koyup en kalite kılıcı almak ( 1 hit kill, tek vurusta kesiş )

PoP 2008 i sorarsan orji çıktı mı bilmiyorum ama korsanlarında sorun var ama eli kulağında geldi gelecek

Bişey ekliyim bazen korsanlarda bi dosya hatası oluyordu bu yüzden oyun açarken siyah ekrandan kurtulamıyorduk. Bunun prince.bf(Yaklaşık 500 MB büyüklüğünde bi dosya) dosya hatası olduğunu hatırlatayım. Bunu başka bi CD den temin etmiştim ve sorunsuz çalışıyodu. Bilginize

HTML