prenses kimin olacak

duy_beni

New member
Evvel zamanda bir kralın dünyalar güzeli bir kızı varmış.. Tabi bu kızın talipliside çokmuş.. Prenses evlenme çağına geldiğinde talipliside çok olduğu için kral bir turnuva düzenlemeye karar vermiş ve turnuvayı kazanana kızını verecekmiş.. Turnuvaya çok kişi katılmış.. Elemeler yapılmış ve sonunda 2 yiğit kalmış.. Kral bu 2 kişiye son bir eleme turu daha yapmış.. Bu turda 2 kişi at yarışı yapacak ama bu yarışta en hızlı bitiş çizgisini geçen at değil 2. geçen kazanacakmış.. Yarış başlıyor ama 2 kişi de atları yerinden bile kımıldatmıyor.. Öylece duruyorlar.. Tabi kral ın da işine geliyor 2 side pes etmeyeceği için kızını da vermeyecek..

Bu duraklama devam ederken yaşlı bir adam gelip yarışmacıların kulağına birşey söylüyor..? Yaşlı adam geri çekildikten sonra 2 yiğit atları son sürat koşturmaya başlıyor.. ve biri sonunda prensesi alıyor..

Sorum şu.. Yaşlı adam onlara ne söyledi ki birden 2. nin galip geleceğini bile bile 1. olmak için yarışmaya başladılar????

stallone

New member
yarışta ikinci olana kız vereceğini mi sanıyorsunuz kralın kral hep birinciye verir kızı der..2. kafasını vurduracak der.

sanırım;):D:)

lazzuri53

"LazigoL"
bence bu bzm yiğitler PRENSES denince gsl bişi bekliolardı,ancak prensesin 50 yaş üstünde olduunu bilmiolardı.Bu sebeptendir ki gençlerimiz yaşamlarını kurtarmak amacıyla atlar son sürat sürülmüştür :sigara:

E

elmomaclroy

Guest
ya akşam akşam uyuz ettin beni yaaa yaw ne dedi kiş bu moruk şimd hay a.q.

E

elmomaclroy

Guest
dostum cvp ver artık istersen patladım burda walla

mehmetaa

New member
doğru cevabı ben verdim yukarıda kesin doğru adım gibi eminim.zaten o yüzden cevabı yazmıyor.yorulmak istemiyor:)

soda

New member
sürün la ç.künüzden asarım ülennnn demiştir,

yada atları değişin, bu sorunun aynısı vardı zaten, ama orda padişah pirenses felan yoktu:))

hhyl

New member
zafallı prensess

"Kralın kızı hamileymiş" diyor. Böylece birinci gelen kısla eflenmekten kurtulcak heh hee
"Atları değiştirin " de çözümlerden biri . Sorra kral kısını atlardan biriyle eflendiriyoo dii mi :saskin

HTML