Pompalı tüfekle okul bastı

osiris_cemo

New member
DHA

Pompalı tüfekle okul bastı Adıyaman Zeynep Turgut İlköğretim Okulu 8'inci sınıf öğrencisi 14 yaşındaki M.E. pompalı tüfekle okulunu bastı. Okul Müdürü Ömer Çakır ile görüşmek isteyen M.E. okula gelen polis tarafından kısa sürede etkisiz hale getirildi

Adıyaman Zeynep Turgut İlköğretim Okulu öğrencisi M.E. iddiaya göre, cuma günü bir sınıfın kapısını kırınca müdür Ömer Çakır tarafından ailesini okula göndermesi istendi.

M.E., bugün annesini okula gönderdikten bir süre sonra kendisi evden aldığı pompalı tüfekle okula gelip müdür Çakır ile görüşmek istedi. M.E.'nin elinde tüfeği gören Çakır, kendisine odaya kilitleyerek hemen polise haber verdi. Okula gelen polis, kısa sürede M.E.'yi ikna ederek elindeki tüfeği aldıktan sonra etkisiz hale getirdi

Zeynep Turgut İlköğretim Okulu Müdürü Ömer Çakır, M.E.'nin cuma günü bir sınıfın kapısın kırması üzerine görüştüğünü ve ailesini okula göndermesini istediğini söyledi. Çakır, “Annesi geldi görüştük, ancak daha sonra öğrenci tüfekle okula geldi. Durumu polise bildirdik ve etkisiz hale geldi. Bu öğrencimiz daha önce de bıçaklı yaralama ve kavga olaylarına karıştığını polis bize bildirdi. Gerekli soruşturmayı sürdürüyoruz” dedi.

Alıntıdır Hürriyet 05.03.2007
Kaynak

HTML