Polat ile Vural Ölecek mi ?

Polat ile Vural ölecek mi ?

• Ölecek

Kullanılan: 5 6.0%
  • Ölmeyecek

Kullanılan: 74 88.1%
  • Fikrim Yok

Kullanılan: 5 6.0%

• Kullanılan toplam oy
    84

mulhouse

New member
bence polat ile vural aşağı düzşerken onları orda koruyacak birşey vardır.yani bir çöp kamyonu falan orda olabilir.çünkü vural ölürse her ne kadar memati ellerini çözseder adamı mermi manyağı yaparlar.vuralda polatta yaşar vuralı kullanarak adamları geri alırlar sonra vurala işkence ederler.....

bereketim

New member
aşşağıda deli ile abdüley kurtarma çuvalı germiştir onlara haytta olmez o polatt...
ancak ben sıkarım ona :durdurun:durdurun:durdurun:durdurun:durdurun:durdurun

Fatih Hoca

Banned
Hayır hayır ! Olamaz ! Polat ölemez ! Şimdi bu elemanlar istihbaratçı(!) ya :D Adamlar Polat'ın öyle bi haltı yiyeceğini biliyorlardı, Polat'a çaktırmadan oraya bi branda gerdiler, bu ikisi oraya düşecek :D

GhOsT

Tuning Moderatör
oLay belli vuraL inşaata girerken aşağıda kasalı bi araç görmüştü kamyonettin kasasına düşücekler abdülhey zataen kamyonette beklio kamyonete düşünce kaçacaklar hiç kimsye bişiy olmucak yani sonra polat vuralı bi güzel öldürür..! bu arada kamyonetin kasasında branda olabilir..

ÖzIemiM

New member
Polat ölürse dizi biter.

●●•єiτнєя ٨ρρє٨я ٨ร y๏u ٨яє, ๏я вє ٨ร y๏u ٨ρρє٨я™•●●

irachann

HH gєвzєтiм
polat ölmeyecek ölürse türkiye ayağa kalkar vural malına nolursa olsun :D

Leke

Altın Üye
Öldürmeyen Senarist öldürmez demişler .
:hhmanD

fibonaccii

New member
aşşağıda deli ile abdüley kurtarma çuvalı germiştir onlara haytta olmez o polatt...
ancak ben sıkarım ona :durdurun:durdurun:durdurun:durdurun:durdurun:durdurun
evet. aşağı branda gerilmiştir. vural rehin alınır. adamlar kurtarılır. polat da sözünü tutar vural'ı serbest bırakır. bence!

BuRaK_05

New member
bence 2side ölmeyecek ordaki dikkat etiyseniz kamyonet vardı onun içinedüşcekler ve snr siz olaya bakın

HTML