Playboy TV de olsun

Goq0.~!

New member
abdullah öcalanın İmralı'daki odasına televizyon da alınacakmış.
Cezaevi yönetimi, avukatlarına "Parasını verin aldıralım" demiş.
Bütün mahkûmlara alınıyorsa, elbette Öcalan'a da alınır. Ayrıcalık olmamalı. Ne lehte ne aleyhte.
Ancak cezaevi yönetimine şimdiden bir uyarıda bulunmak istiyorum.
Aman dikkat. Sakın ola ki, eski, modası geçmiş tüplü televizyon falan almaya kalkışmayın.
Son teknoloji neyse ondan alın.
Plazma da değil, şimdilerde moda "LED TV".
Ondan alın.
En incesinden.
Duvara asılanından.
Şimdi gider yeterince kaliteli olmayan bir şey alırsınız, yemin ediyorum memlekette huzur kalmaz.
Yine Diyarbakır'da olaylar, yine Van'da gösteriler. Yine gösterilerde birileri vurulur. Yine otobüsler yakılır, yine genç kızlarımız yanarak ölür.
O yüzden siz en iyisi işi başından sıkı tutun.
Mevcut en iyi, en büyük, en kaliteli televizyon neyse ondan bir tane alın, Öcalan'ın hücresine koyun.
Duyduğuma göre, Öcalan'a verilecek televizyondan sadece TRT kanalları çıkacakmış.
Olmaz. Ayıptır.
Vallahi yine kan akar, olay çıkar.
Siz iyisi mi bir de Digiturk bağlatın.
Hatta Lig TV'si de olsun.
Böylelikle Abdullah Öcalan belki siyaseti bırakır, biraz da futbol üzerine tezler, doktrinler üretmeye başlar.
Aslında bana kalsa, Playboy TV de koydururum pakete.
Memleket için çok hayırlı olabilir...(FATİH ALTAYLI 23.12.2009 20:08)

ozhan20

New member
playboy az gelir ona yetmez ona bi de gay tv diye bi kanal varsa onu da açtırmak lazım bol bol takılır

tugilas

New member
abdullah öcalanın İmralı'daki odasına televizyon da alınacakmış.
Cezaevi yönetimi, avukatlarına "Parasını verin aldıralım" demiş.
Bütün mahkûmlara alınıyorsa, elbette Öcalan'a da alınır. Ayrıcalık olmamalı. Ne lehte ne aleyhte.
Ancak cezaevi yönetimine şimdiden bir uyarıda bulunmak istiyorum.
Aman dikkat. Sakın ola ki, eski, modası geçmiş tüplü televizyon falan almaya kalkışmayın.
Son teknoloji neyse ondan alın.
Plazma da değil, şimdilerde moda "LED TV".
Ondan alın.
En incesinden.
Duvara asılanından.
Şimdi gider yeterince kaliteli olmayan bir şey alırsınız, yemin ediyorum memlekette huzur kalmaz.
Yine Diyarbakır'da olaylar, yine Van'da gösteriler. Yine gösterilerde birileri vurulur. Yine otobüsler yakılır, yine genç kızlarımız yanarak ölür.
O yüzden siz en iyisi işi başından sıkı tutun.
Mevcut en iyi, en büyük, en kaliteli televizyon neyse ondan bir tane alın, Öcalan'ın hücresine koyun.
Duyduğuma göre, Öcalan'a verilecek televizyondan sadece TRT kanalları çıkacakmış.
Olmaz. Ayıptır.
Vallahi yine kan akar, olay çıkar.
Siz iyisi mi bir de Digiturk bağlatın.
Hatta Lig TV'si de olsun.
Böylelikle Abdullah Öcalan belki siyaseti bırakır, biraz da futbol üzerine tezler, doktrinler üretmeye başlar.
Aslında bana kalsa, Playboy TV de koydururum pakete.
Memleket için çok hayırlı olabilir...(FATİH ALTAYLI 23.12.2009 20:08)

adalet tam işliyo ya öbür mahkumlara televizyon alındı onada alınsın nereleri atlayıp nerelere bakıyoruz diğerleriyle aynı suçu işlediye bu şerefsiz.

tr42fy

Cяεтαn-Tυяκ
Önce havalandirma, sonra odanin metre karesi, simdide tv, yakinda sinema, bar, kafe ve disko diye gider bu...

Sonrada girişte ''Welcome To Imrali Entertainment Island'' yazar, tam olur artik

☼«InfernaL»☼

║•Utimatom•║
Helal olsun diyorum başka bi laf bulamıyorum gerçekten. Ancak bu kadar duygular böyle zirve yapabilir anlatılırken...!
Gerçekten helal olsun

Goq0.~!

New member
Yazması Gerekenleri Özetlemiş...Bence O adamın yaşam koşullarını bahane ediceklerine yaşadığına şükretsinLer.

blade4635

New member
bu adam cezaevindemi yatıyor ( adam degil gerçi ) yoksa oteldemi.iyiymiş valla tvler falan yakında haftada 1 çarşı iznide olur o zaman güzel olur

HTML