PKK - Sami DEMİRKIRAN

KoXaL

New member
e Kitap Adi : PKK
Boyut: 398 Kb
Dili: Turkce
Yayın Yılı: 2001
Yayınevi: Kipa
Yazar: Sami DEMİRKIRAN
Üretici: Kipa

Tanitim:
PKK, tarihin en kanlı örgütüydü. Fakat kendi ekmeğiyle hainler sürüsü oluşturan ve onları besleyen tek ülke T.C. ol­muştur. Hem de Osmanlı Devleti gibi kutsal bir mirasa karşı iç yıkımın temellerini atan ihanet şebekelerinin ortaya koy­duğu pratik faaliyetler gözler önünde bulunmasına rağmen.

Buradan İndir

şifre:hackhell

Hardter

New member
güzel paylasım bişey sorayım ben okudum kıtabın belli bı yerınde bırakıp öbürsü gün devam etmek ıstıyorum kaldıgım yeri nasıl işaretliyebilirim

Cr@zyboy

New member
Hardter' Alıntı:
güzel paylasım bişey sorayım ben okudum kıtabın belli bı yerınde bırakıp öbürsü gün devam etmek ıstıyorum kaldıgım yeri nasıl işaretliyebilirim

okudugun yere kadar olani sil başka sayfaya kopyala....

KoXaL

New member
Sana bir öneri doc uzantılı (Ms Word) Dosyasi oldugu icin en son kaldigin yere bir satir ekle mesela "Burada kaldim" yaz sonra kaydet
daha sonra kaldigin yeri bulmak icin Ctrl + F yap "Burada kaldim" yaz. Kaldigin yeri bul ve o ekledigin satiri sil.

Sadece bir fikir :D

zalim

New member
eline emeğine sağlık .teşekkürler. böyle bir kitabı her türk okuması gerekir.+1

KoXaL

New member
sadece 2 arkadas tesekkut şaiyan gormus çok sağolun yaa.

ramodost

New member
Teşekkür

Tüyler ürperten bir kitap.. Ne acılar yaşanmışta uyumuşuz. Bukitap bu sitede yayınlanan en faydalı 3 kitap arasına kesin girer. Mükemmel bir çalışma. Eline sağlık kardeşim. Sen canını sıkma, seks öğretisi diye bi başlık atsaydın, tüm üyeler hücum ederdi.
Yine de daha provakatif bir başlık atarsan çok ilgi çeker. Mesala "bir pkk itirafçısının gözünden pkk vahşeti"

scaptan

New member
Selam arkadaş bir ricam olacak ama ÜRPERTEN İTİRAFLAR kitabını nasıl bulabilirim kitap evlerinde dahi yok teşekkürler...

Selam arkadaş bir ricam olacak ama ÜRPERTEN İTİRAFLAR kitabını nasıl bulabilirim kitap evlerinde dahi yok teşekkürler...

edit: istek için sabit baslıgı kullanalım

HTML