PKK - Olaylar,belgeler,hatıralar - Sami Demirkıran

karacali

New member
Devletin sırtından kazandığı ile yaşayan ve hatta kendisine parti kurması için destek sunulan, kara lekeli tarihin baş aktörü kimdir?

Eski bir militan olarak kimleri duymadım ki? İHD Başkanı, Miletvekili, İşadamı, Sanatçı mı… Hangisinin adını ansam acaba?

‘Yollarınız çok dikenli. Ama üzerinde yürünmeye değer!’ O an için beni de hoşnut etmişti bu söz. Birbirimize başarılar diledik ve telefonu kapattık.

1992 yılında on milyar, 1994 yılında da kırk milyar lira yardım eden türkücübaşı, söylenenlerin aksine bu yardımların tamamını gönüllü yapmıştı.

Türk milleti, kendi çocuklarını öldürenlere yardım ve yataklık eden kendi bağrında beslemiş olduğu Sanatçıya: ‘Kurbanım sana!’ Milletvekiline: ‘Benim milletvekilim.’ Parti başkanına: ‘Genel Başkanım.’ diyebilmekte idi.

Osmanlı halkı da aynı pasifliğin, gafletin kurbanı olmamış mıydı?

http://rapidshare.com/files/70190447/pkk.rar

ckarakus

New member
Arkadaşlar bu kitabın yarısına kadar okudum.Kitabın ilk başlarında Doğu Perinçeki olayların içine katmış ve Doğu Perinçek in pkk kamplarına ziyarete geldiği pkk hakkında iyi sözlerde bulunduğu şeyler anlatılmış . Ve arada sırada yazarın kendisi de pkk yanlı sözler de aralara serpiştimiş.
Bay bi okuduktan sonra kitapta bir kurgulamanın olduğunu hissettim ve gerisini okumadan kitabın son satırlarına baktım orda aynen şöyle yazmaktaydı ""Aslında "PKK" isimli kitapta konu olan ve henüz kaleme alınmamış tüm yaşanan olaylar bir tezgahtı. Adı geçenler de bu tezgahın birer satranç taşıydılar. Kimi fil kimi at ve kimi de piyon olmuştu. Ve tezgah bitti sanılmasın; belki de hiç bitmeyecektir!. "" aynen böyle yazıyor arkadaşlar.Kitabın Allah bilir okumadığım geri kalan kısmında daha başka kimleri zan altında bıraktığını bilmiyorum çünkü okuyup kafamı karıştırmak istemedim.Bunları sizlerle paylaşmak istedim.Bu kitabı buraya koyan arkadaşta eminimki okumamıştır ki okusa koymazdı kesinlikle...Lütfen dikkatli olalım arkadaşlar böyle kitapları dağıtmayalım ...

HTML