PKK muhatap alınsın

game006

New member
"PKK muhatap alınsın"
Nazlı Ilıcak'ın önerisi medyada tartışma yarattı
22 Haziran 2010 Salı, 23:18:01

Sabah Gazetesi yazarı Nazlı Ilıcak, "PKK'yı muhatap almadan bu sorunu çözmek mümkün değil. Öcalan için ev hapsi talepleri var" sözleri köşe yazarları arasında polemik konusu oldu.

Ilıcak'ın bu önerisinde Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaalioğlu destek verdi. Karaalioğlu, bir televizyon programında "PKK ile doğrudan görüşmek mi? Kim nasıl görüşecekse ne yapacaksa yapsın terörü bitirecek her türlü paket Türkiye için bugün görüşülebilir benim için" şeklinde konuştu.

Best FM'de Hadi Özışık'ın programına katılan Star Gazetesi Yazarı Şamil Tayyar ise "sığ" olarak nitelediği bu görüşü sert bir dille eleştirdi. Tayyar şunları söyledi:

"Artan terör karşısında 'muhatap alınsın' demek sığ düşünmektir. Kim olursa olsun iktidara yakın olup olmamak meselesi olarak bakmıyorum. Eğer pazarlık varsa sahibi ile oturursun taşeronu ile oturmazsınız. Nasıl Asala sonrası PKK dirildiyse sonrasında başka bir örgüt kurulur. Önemli olan terörün kaynaklarını kurutmaktır."

"PKK muhatap alınsın" - Habertürk

Yandaşlıkta gelinen son nokta
başbakan başka yerde aramasın medyadaki yalakalarını kendi gazetesine baksın

By.KaRaDnZ

New member
Bu ne saçmalık ya bu kadarıda fazla bu insanlara bi dur diyecek yok mu ya . Pkk muhatap alınmalı ya şimdi sağlam bi giydirme geliyodu ya neyse. Bu kadar basiretsizlik olmaz ya bu ne saçmalık ya .

norton2007

New member
ya bılmıyorum ama dunku bır programda izledim zamanında apoyla muhatap alınmıs özal döneminde şimdi niye alınmıyor, burda maksat analarmı ağlamasın, yoksa devletmı bölünmesin, gaye ne zamanında çanakkalede savaştıgımız ınsanlar şuan dostumuz

ben burda alınmasın taraftarayım ama ozaman alındıysa şimdi niye alınmasın, ben üzülüyorum ınsanların olmesını herkes gibi bızler bır gün ağlarız on gün bır yıl ya ana - babalar - eşler - çocuklar onlar hep ağlar

LOOPUSED

Altın Üye
nazlı hanım tozutmuş belli ama aynı yazıda ŞAMİL TAYYAR belli gruplar içinde tehlikeli biriydi, oysa tayyarr ın görüşü ve öngörüsü ne kadarda gerçekçi.. pkk yı kaale alamktan bashedecek kadar ucuz alçaklık asla ülkemde kabul görmez. herkes haddin bilsin.

ßLu£

Banned
PKK'yı Muhatap ALmak = TeröristLere YeniLmektir.
Bu ÜLke İnsanı BöyLe Bir EzikLiğe Müsade Etmez.
Şereften, Namustan, Gurur ve Haysiyetten Nasibini ALmamış İnsanLar Ben Yazarım Ben Aydınım Diye DoLanıyor İşte...

yavuz_28

New member
avrupada hücreye atiliyor teröristler Trde besleniyor 5 yildizli gibi birde odanin büyüklügü kücüklügü söz konusu
at karanlik odayaa günde iki saat isik görsün yeter cok bile
30 bin insan bu serefsizler yüzünden öldü sanki onlara daga cikin diyen oldu esit haklara sahibiz cikmayacaksin daga oturacaksin memleketinde ihanet etmeyeceksin o zaman sorun yok simdi öcalani muhatap almakta ne oluyormus o nazliyqa ben varyaaaaaaaaaa :::::::::::::::::::. ilimli islanci o varya o az degil ........
yada en iyisi sabun fabrikalarini kurma zamani geldide geciyor bile diyecem simdide ayrim yapiyorsun diyecekler ha yahudiler ha bunlar aralarindan fark yokki

HTML