Pkk Lİderİ Apoşun Nun Yenİ Halİ

AntidepresaN

New member
Sitenin asil sahibi tahribat değil..Battalgazi THSgroup.Sitede hacklenmede yok kendileri yapmış.

absolute

New member
İster Hack olsun ister Kayıtlı Sonuçta apoş olmuş ya ona bakalım:)
Ama Hacklendiyse Ellerine Sağlık TÜRK hacker Kardeşlerimizin

iSpiK

Kadim Dost
hollyone ehue sewıo bole domaın kayıtlarını :)

Apocalyps_E

New member
:) doğrudur...
Ben dün akşam gördüm hemen sizlerle paylaşmak istedim..
Ama cok akıllıca yapılmış... :)
Çok güldüm ya....

BlueGhost

Banned
siteyı duzeltmısler arkadasım galıba .....bakarsanız ve yenıden el atarsanız sevınırım.

AntidepresaN

New member
BlueGhost' Alıntı:
siteyı duzeltmısler arkadasım galıba .....bakarsanız ve yenıden el atarsanız sevınırım.
Site zaten öleydi kardeş..Zaten hackleme yok tahribat ve diğer bi kaç siteye yönelik suclamalar için yapılmış bi site.Suclamalar doğrumu yanlışmı bilinmez.

kadymp

Turk4lyfe
aposa
kolumuz +100000 bacaklarımız+100000 kafamız + 100000
hek yok sankı bı antı apo sıtesı gıbı ....

:..asker..:

New member
valla ister hack olayı olsun ister başka bişi apo yu da nonoş yapmışlar ...:-D
gerçi eskiden beri nonoştu ya...

zehir_zhr

New member
şimdi hackmi sdece aldatmamı ya holedayone falan benim bildiğim bunlar sağlam ve vizyonu olna sitelerin sahibi tahribat gerçekten hacklediyse tebrik ederim helal olsun vizyon budur işte derim

AdmiX

New member
hiphi olmus o.cocugu !!! poposundan dinamiti tıkayacan sora da fitili önüne atacan önce böle oval çize çize bakacak sora güüüm !! hahaha

WiTaMiN

Pskolojisi Bozuk
Bence poposunu kırmızıya boyayıp abaza boğanın önüne bırakıp ona giren çıkan boynuz darbelerini izlemesi bi hayli hoş olurdu :)

.:DeliHacK:.

New member
yıkıldım benn:D:D i*ne nin kıçına bi nükller başlık tıkıp patlatmak lazım.belki radyasyonla mutasyona uurayıp tam kız olur gavat :D

HTML