Php-Nuke Sitesi Hacklemenin En Kolay YOLLARI ( Dikkat )

AnTiSpYWaRe

New member
Linkte vericeğim program ile phpnuke sitelerini herşekilde hackleyebilirsiniz ...

Buyrun Program bu virüs taramasından geçirilmiştir
%100 çalışıyor

MaXXSoFT

New member
Deniyelim de arkadaşım biraz bahsetseydin programdan
neyse teşekkürler!

Ek:
Arkadaşım benim sitem Php nuke yazdım adresi hangisine tıklasam Sayfa görüntülenemiyo dio işlem iptal edildi dio ne anlama gelio ?

blue255

New member
bununla haclediğin site varmı?

.Carnage

New member
öyle tıkladığında hack yapabilen bi program olsaydı ben şimdi dünyanın 1 numaralı hackerı olurdum düşünsene site adını yaz admin şifresini çal'a bas hemen geldi ben buna tamamen foss derim çok aptalca bişey öyle bi program olsa herkes hacker kesilirdi

blackwolf

uid=0(root)
spysense arkadasımıza katılıyorum programda bana göre normal eski açıklar vardır indirmeye gerek duymadım gercekcesi çünkü o açıklarıla önceden hacklenmiş siteleri hacklersin 2 3 tanede bulabilirsen ne mutlu sana :D

OpAmP

New member
blackwolf' Alıntı:
spysense arkadasımıza katılıyorum programda bana göre normal eski açıklar vardır indirmeye gerek duymadım gercekcesi çünkü o açıklarıla önceden hacklenmiş siteleri hacklersin 2 3 tanede bulabilirsen ne mutlu sana :D
bence teşekkür etsen daha iyi olurdu.

saol bakam inşallah bişey olmaz

d0d0

New member
evet site hacklemek oyle kolay bırdey degıl neyse ben sıte hacklerıyle ugrasmam msn yahoo ve site yonetım bu kadar anlarım dunyanın bır numaralı messnegerı olan yahoo dan ve msn den cok ıyı anlarım yahooda ustume kımseyı tanımam :D onla ılgılı butun trojan spy ve fakelerden ıyı anlrm ;)

legandundertaker

New member
konuyu açan arkadaş alınmasın ama fazla açıklamadan nein ne olduğunu konu açılmış bence açıklasa daha ii olurdu hatalarda falan warmış heralde

HTML