PHP Forum Hack

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

guven

New member
Arkadaslar normalde boyle birsey yapmak istemem ama adam benim actigim siteye geldi uye oldu sonra gitti bendekileri oraya da acti bu benim gozumde resmen hırsızlıktır bu yusden asagıdaki phpBB forumu hacklemem de yardımcı olacak arkadaslar ariorum, daa once hep php forum kullandigim icin php forumlarin aciklarini kapatmak nerdeyse imkansiz biliyorum bu yuzden yardımınızı bekliyorum...Site adresi asagida...

Sitenin RekLami oLuyor.. // Partizan

msnim:[email protected]

erenay_e

New member
ya dediğini pek anlamadım ama bendekileri derken senin foruma eklediğin konularımı demek istedin bunudersen bunun yüzünden bir forum hacklemek bence doğru değil nedenine gelince sende başka yerlerden konular alıp ekliyorsundur foruma ozamanda senin forumu hacklemelerimi gerek bence mantıklı değil ama forumuna zarar verdilerse yardımcı olmaya çalışırız php nin forumları var açıkları kapatmak için eklentileri modları var nette aratsan bulursun bunları ekle kendi forumunu güncelle artı phpnin açıklarını kapatmak imkansız değil sadece hangi açıklarının olduğunu bulmak zor burada php forumlarının açıkları verildi birbak ona göre kendine önlem al

Partizan

New member
bir daha Bu tur k0nuLar aciLmamasi diLegiyLe...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML