Photoshop Görüntülü Eğitim CD'si Uygulamalı (Yeni)

| P C | C O P A T

New member
Eline sağlık bizde kurcalayalım,bakalım ne imiş.

ali_g

New member
eywallah kardeş güsel çalışma olmuş şu an indiriyorum umarım sorun çıkmaz teşekkür (emeğe her zaman saygı)!!!!!!!!!!

garipler

New member
kardeş eline emeğine sağlık bende geçenlerde indirdim (CS2) ama kullanamadım sinir oldum bu iyi oldu teşekkürker:D:D:D

rappunzel

New member
paylasimin icin tesekkuredrim ama dosya acilmiyo. kullanmak icin hangi program gerekli onuda yazarmisin
tesekkurederim

deniz41

New member
arkadaşlar ben dosyaları indirdim ama dosyanın içindekiler hep swf uzantılı nasıl çalıştırabiliriz bunları? yardımcı olursanız çok sevinirim..teşekkürler.

halepci

New member
çok sağol ya iyi bir paylaşım benim gibi cahil demiyimde yeni başlayanlar için çok yararlı bi program olduğu belli teşekkürler birde fotomontaj la ilgili böyle anlaşılır bir paylaşımın varsa iyi olur kendimi fenerbahçenin 11 ine koyacağım da hehe

muska52

New member
arkadaşlar aranızada indirenler varsa içeriği hakkında biraz bilgi verebilirmi acaba?mesela türkçemi daha önce bu link verilmişmi dosya boyutu felan.

arkadaşlar aranızada indirenler varsa içeriği hakkında biraz bilgi verebilirmi acaba?mesela türkçemi daha önce bu link verilmişmi dosya boyutu felan.

HTML