PHOTOSHOP ders bir

emfrees

New member
Evet arkadaşlar yevaş yavaş burada dersler eklemeye başlayacağım sadece HH üyeleri için

evet ders bir...

Rengi control ederken (ayarlarken) SIKICI arabaya hafif dokunuslar uygulayin.

•Adim 1. Bir cok insan bu effekti onermektedir cunku bununla ilgili bircok zorluk yasamislardir. Gercek sorun,yani pen-tool(kalem-arac) bazen temel sorundu, ama birkez ustune dustunuzmu tereyagindan kil ceker gibi kolay olacaktir.
Birincisi pen-tool! Pen-tool var olan en detayli ve uygulamali aractir. Ploygonal lasso-tool’ un aksine bu arac istediginiz zaman kivrimlar yapabilir. Baslamadan once pen-tool u biraz deneyi ve nasil calistigini gorunuz.

Adim 2. Simdi pen-tool u alin ve sicratmayla(spray)istediklerinizi secmeye baslayin

Adim 3. Pen-tool ile sag tiklayin ve Make a selection tiklayin ve Ok basin.
Seciminizi copyalayin ve yeni tabakaya yapistirin. CTRL+U tuslarina basip cozumleyebilirsiniz ve siyah beyaz yapiniz.

Adim 4. Ayrica biraz vinyl ve logo ekleyebilirsiniz, yeni rimler, yani bir alan, pencere karartmasi, ama bunlar sizin kendinizin cozumlemesi(bulmasi) gereken seyler...

SAYGILAR
TEŞEKKÜRLERİNİZİ BEKLERİZ

AdmiX

New member
yattık kalktık decupe tutorialı verdik.. herşeyde kullanılır dedik dinnien olmadı..

ellerine saglık bro ;)

ShitDeath

New member
Valla bu pen tool amelellik gibi gelio ilk başlarda ama sonradan anlıosun ne kadar faydalı bi araç olduğunu... Üzerine düşün derim arkadaşlar...

anot

New member
yaw... pen toolu kullanioz ama rectangular marque tool gibi yanlarda chizgi chizgi olmuo.... dz chizgi oluo :ter:

E

elmomaclroy

Guest
lem bu dekupeyi icad edenin waya 3 gundur anam ağladı lem dekupeden :D

iletişimci

New member
çok teşekkür ederim siz ustalar olmasanız benim gibi çaylaklar ne yapardı bilemiyorum özverinize sonsuz teşekkürler ederim elinize sağlık

HTML