philip morris sigarasi içenler bi bakın bence

sabas

New member
CIA'nin müthis istatistikleri!
>
>
>CIA'in resmi istatistiklerine gore:
>
>1-Dunyadaki toplam nüfus: 6.5 milyar insan.
>
>2-Dünyadaki toplam Müslüman sayisi: 2 milyar insan.
>
>3-Sigara içen insan sayisi: 1 milyar 150 milyon insan.
>
>4-Sigara içen Müslüman sayisi : 400 milyon insan.
>
>5-En büyük sigara üreticisi hangi kurulus?:
>
>Dünyanin en büyük sirketlerinden ABD'li Phillip Morris. Yani hergün
>içtigimiz Mallboro, Parliament, LM gibi sayisiz sigara çesidinin üreticisi.
>Tekel'in canina ot tikayan yasal ve idari degisikliklerin kaynagi olan
>yabanci yatirimcimiz.
>Ayrica, Formula1'in Türkiye'ye getirlmesi ve reklam yasaginin kalkmasi için
>her türlü fedakarliga(!) katlanan spor sever kurulus.
>
>6-Phillip Morris'in müslümanlardan elde ettigi kazanç ne kadar dersiniz?
>Iste CIA yaniti! Günlük, evet evet günlük 800 milyon dolar.
>
>7-Pekiyi! Bu sirket kazancinin yüzde 12'sini hangi ülkeye aktariyor?
>CIA'dan el cevap!
>
>Phillip Morris kazancinin yüzde 12'sini Israil'e gönderiyor!
>

bay_hacking

New member
bunu bilmeyen varmiki bne bile lm içiyom bunuda biliyom sevgili tekel ucuza satar sigaralarimizi bizde tekel sigarasi içeriz bunu devletin başindakiler yapiyor

CHI€F

Kalpsiz
her teldene taşıdım ;)

keşke sadece Phillip Morris le kalsada kullanılmasa ama günlük hayatta israile uşaklık yapan o kadar çok şiketin ürününü tüketiyoruz ki

satalfania

New member
walla iiiki sigara içmiyormusum...

mu_cann

New member
mvardar' Alıntı:
her teldene taşıdım ;)

keşke sadece Phillip Morris le kalsada kullanılmasa ama günlük hayatta israile uşaklık yapan o kadar çok şiketin ürününü tüketiyoruz ki
harbiden eline sağlık sigara içmeyelim kendimize ve müslüman kardeşlerimize zarar vermiyelim.israil mallarını kullanmayalım inanın bana israilsiz bir dünya kurbağasız bir hh kadar güzel olacaktır:)
şaka bi yana yılan olayı yapmayalım.

mustafaz6

New member
nedense hiç şaşırmadım. Artık şaşırmak istiyorum yaa öff sıkıldım.
NO SMOKİNG

İsrailde baya zenginmiş! Bütün dünya heriflere yardım ediyor baksanıza! Hep internette nestle vb. şu kadar dolar, sigaracı bu kadar dolar veriyor diye söylenti dolaşıyor ben artık inanmıyorum bunlara isteyen inansın. Anlatılanlara bakarsanız israil sayılı zengin ülkelerden biri...:Sopa

mu_cann

New member
adamlar milletin kanını emerek zenginleşiyolar ödlek korkak şerefziler ülkelerini bile savaşmadan parayla satın aldılar. o kadar parayıda kaç milyon katı fakir olan filistinin çocuklarının kadınlarını uzaktan kumandalı füzeler atarak öldürmek için orduya harcıyorlar.kancık köpekler.lütfen duyarlı olalım dolaylı olarak filistinli kardeşlerimize atılan kurşunlarda payımız olmasın.
son olarak eski israil başbakanı yatakta kıvranarak ölen kasap lakaplı şarondan bir söz '750 tane filistinliyi bizzat ellerimle öldürdüm.müslüman kadınlara dokunmayın(cinsel manada) onlar sizin birleşeceğiniz kişiler deil köpekleriniz bile olamazlar'
onun bunun cocukları

HTML