PEYGAMBERİMİZE yapılan hakarete karşı tepkiler yeterlimi sizce..

karmatte_0488

New member
bence yeterli değil tüm t.c ve ıslam alemi boykotu tam olarak yapmalıdır ama malesef bizler dahil olmak üzere pek aldırmıyoruz...

BuNaLım

Bunalım
bencede yeterlı dııl daha çok bırşeyler yapmalıyız ne bılım ben mesela asla pepsı olsun nescafe olsun daha almıyom kendımce boykot yapıyorum

StrikeMan

New member
Kesinlikle yeterli deil onlar İslam dünyasından özür dileyene kadar yapabildiğimiz herşeyi yapalım..

sato

New member
Arkadaşım bunlar yetmez bu şerefsizler ile anladıkları dilden konuşucaksın yaptığın her işi her olayı kitabına uyduracaksın ki etkili olsun bu ALLAH kitap bilmeyenler gelsin benim mabedime laf etsin yok yaa bide boykot konusunda benim anlamadığım PEYGAMBER ALLAH hepimizin ama iş boykota gelince eyleme gelince eşek ölüsü gibi yerde kalıyoruz niye bizim elimizden ne gelir falan fıstık muhabbet bırak hocam bizim memlekette adam gibi adam ........... var. boşluğu doldurun

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Evet haklısın sana katılıyorum bu konuda bütün o karikatürleri gördüm.nekadar iğrenç kin ve nefret dolu resmen..Bence daha çok şeyler yapılamlı.bunlar ne dini ne imanı hiç bişeyi yok bunların ve çok daha fazla şeyler hakediyorlar ama cezalarını verecekler nerdeeeee???

canel

New member
Tamam Peygamber efendimize yapılan bu çirkefi bizde kınıyoruz.Ama islam alemi artık bitmiştir kendine bile artık hayrı yoktur ..ne hallere düştügümüz ortada... Not .Hiristiyanlık Yahudilik müslümanlık hepsi islam dinine tabidir.Allah Teala diyorki.biz kainata bir tek din indirdik diyor.

pasaklı

New member
dinimize yapilan cok buyuk bi saygisizlik.
yapmamiz gereken sey onlarin urunlerini almamak nescafe,pepesi,milka,tamek,dove,danone,pinar,vivident first,maret,elidor,nivea,ipana,rejoice,fruko,burger king,lipton bu uruunleri almayalim ve Allah'a bol bol dua edelim baska yapabilicegimiz biseyin oldugunu sanmiyorum..

canel

New member
Of pasaklı kız off. almayın diyorsunda adamlar artık bugdayı bile bize satıyorlar.senin dunyadan haberin yok:)Ah be canım kardeşim.

pasaklı

New member
canel' Alıntı:
Of pasaklı kız off. almayın diyorsunda adamlar artık bugdayı bile bize satıyorlar.senin dunyadan haberin yok:)Ah be canım kardeşim.
haklisin belki ama napalim almamaya calisicas ki ekonomileri düsüse gecsin dimi

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Aynı fikirdeyim el birliğyle ancak bişeyler yapabiliriz herkes bir küçük katkıda bulunsa bile yeter. bir iki kişii derken milyonlara ulaşır..

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
yapılacak şey ürünleri almamak diil bence :)

yapılması gereken her ortamda bu yaptıkları saygısızlığı terbiyesizliği yüzlerine vurmak ya da onlar gibi terbiyesiz olup dinlerine saygısızlık yapmak :p

en iyi çözüm bunu sürekli yüzlerine vurmak her ortamda ne olursa olsun

okulda Danimarkalı bi arkadaşıma söyledim bu yaptıkları provakasyon buna gelmeyin dedi :)

cezalarını vermek
bize düşmez tabi orası Allah'ın işi
sonuna kadar protesto etmek en iyi çözüm

yapılanlarda yeterli olmasa da Müslümanların bu terbiyesizliği affetmediğini göstermiştir. :mad:

çekirdek

New member
FLeTCh®' Alıntı:
yapılacak şey ürünleri almamak diil bence :)

yapılması gereken her ortamda bu yaptıkları saygısızlığı terbiyesizliği yüzlerine vurmak ya da onlar gibi terbiyesiz olup dinlerine saygısızlık yapmak :p

en iyi çözüm bunu sürekli yüzlerine vurmak her ortamda ne olursa olsun

okulda Danimarkalı bi arkadaşıma söyledim bu yaptıkları provakasyon buna gelmeyin dedi :)

cezalarını vermek
bize düşmez tabi orası Allah'ın işi
sonuna kadar protesto etmek en iyi çözüm

yapılanlarda yeterli olmasa da Müslümanların bu terbiyesizliği affetmediğini göstermiştir. :mad:

bizde onların dinine saygısızlık yaparsak, bu sefer kendi dinimizi çiğnemiş oluruz. bir takım kişilerde o karikatüristin kellesine para biçti. bumu müslümanlığımız. tabiki çok sinirlendik çok kızdık. fakat bazı değerlerimizi unutmayalım. onların amacıydı zaten bizi tahrik etmek. amaçlarına ulaştırmayalım onları. bir hadis i şerif dinlemiştim. peygamber efendimizin kapısının önüne hergün bir adam çöp bırakıyormuş. ama peygamber efendimiz buna hiç aldırış etmemiş. sanki kendi çöpüymüş gibi görmüş. adam bir gün çöp getirmemiş. peygamber efendimiz şöyle buyurmuş ; - hergün benim ziyaretime geliyordu. bugün neden gelmedi acaba... işte bizim dinimiz iyiliği güzelliği bu kadar uç noktada istiyor bizden. varın gerisini siz düşünün..

HTML