Pes Pes Pes 13 Yillik VİrÜse De Yenİlİrmİ Be?

atesss

New member
:clap
:clap
Arkadaşlar öğrendiğim bilgilere göre ;
Alman laptop üreticisi Medion'un 10.000 ila 100.000 arasındaki ürününe 13 yıl önce çıkan bir virüs bulaştı.

Medion şirketinin Danimarka'ya ve Almanya'ya gönderilen Vista Home Premium yüklü dizüstü bilgisayarlarında 13 yıllık bir virüs olduğu tespit edildi.

13 yıl önce ortaya çıkan Stoned Angelina adlı virüs bir boot sector bilgisayar virüsü. Virüs bulaştığı bilgisayarların orijinal master boot kayıtlarını değiştirerek cylinder 0, head 0, sector 9 haline getiriyor.

100.000'e yakın dizüstü bilgisayarın sevk edildiği belirtilirken, Microsoft'un en son işletim sistemi Vista ve Bullguard firmasının anti-virüs yazılımı yüklü bilgisayarlar virüsü tespit edemiyor.

Her ne kadar virüs bilgisayarlara zarar vermese de 13 yıllık artık antika denilebilecek bir virüsün Vista'yı ve anti-virüs programını alt etmesi, Microsoft'u ve Bullguard firmasını yerin dibine geçirmiş durumda.

subhan__

New member
bana 13 yıllk vurusu bulurmusun arkdasım gercekten cok lagzım vısta ısletım sıstemı sılerım onunla bırıne atıp bıde trojen koyarım yanına off bıs gıbı tmm ıste

HTML