pentium 4 , 512 mb ram ve windows 7...

gokhan.83

New member
merhabalar...

arkadaslar elimde pc var ve xp yüklü...ben bunu windows 7 ye çevirmek istiyorum...özellikleri pentium 4, 512 mb ram var...acaba ben buna window 7 yuklesem performansı nasıl olur ve driverlerini bulabilir miyim... pc yi 5 sene once almıstım... :confused1::confused1::confused1:

bir sorunsuz calısan xp bulamadıgım için bu yola basvurayım dedim...:sad::sad:

veya elinde windows xp+sp3 olan varsa foruma yukleyebilir mi? (içeriğiyle oynanmamıs bir xp)

ilginize ve emeğinize tesekkur ederim...

Zeytin

Zeytin&Limon
Driver konusunda problem yaşamazsınız ancak aero çalışmaz diye tahmin ediyorum. Ekran kartınız nedir acaba?

HeCToR

New member
512 Mb ram iLe win7 çaLışmaz bnce grafikler ve çözünürlükLer yüksek olduğu için çaLışmaz diye tahmin ediyorum

gokhan.83

New member
ekran kartım 128 mb...

arkadaşlar eğer elinizde varsa windows xp+sp3 içeriğiyle oynanmamış veya sorunsuz calısıyor bu ben indirdim ve kurdum dediğiniz bir windows xp varsa rica etsem onu yükler misiniz?

eeğinize ve ilginize tesekkur ederim...

kralseyit6

New member
Dostum çalışacağını zannetmiyorum ha yüklersin o ayrı ancak performans berbat olur bunu söyleyeyim şu anda elimde oynanmamış sp3 XP var upload ediyorum

angelmax

New member
pentium 4 olur. fakat 512 mb ram olmaz en az 1 gb ram olmasi gerekir. 1 gb raminiz yoksa

yüklemeyiniz.

HTML