Pc'min izlendiğini nasıl anlarım ? Yardım please..

bjkemal

''ѕσ¢¢єя ѕüρєяѕтαя''
Slm arkadaşlar konuyu yanlış yere açmış olabilirim =)
nese uzatmadan soru(nu)ma geçiyim

(İş yerindeki bilgisayarım izlendiğini tahmin ediyorum =( )
Bilgisayarımın birileri tarafından izlendiğini , benim pcde neler yaptıgımı gördüklerini nasıl anlarım illaki bi gideri wardır =)
yardımcı olan arkilere şimdiden thanks..

nazdar

New member
:)önceLeri bende pc'min babam tarafından izLendiğini düşünüyodum ama yanıLmışım..Kuruntu yapma bence..:)

bjkemal

''ѕσ¢¢єя ѕüρєяѕтαя''
ne kuruntusu ya iş yerindeyiz nete girmek yasak olmasına rağmen giriyorum.Önemli bi mevzu

nazdar

New member
Hıııııı..YanıLmıosam bi program var pc izLemeye yarıyo ya ağ baqLantısı yoLuyLa ya da IP numarasıyLa yapılıyo fazLa biLqim yok okuLdayken hocaLar bizim biLqisayarLarı böyLe izLiyoLardı..

mematibas1

New member
arkadaşım ag dan izleye bilir ana pc de izleme programı olup olmadıgına bakmalısın bundan başka yolu yok benim bildigim kadar ıy la

ahmet0634

New member
Başlat
Çalıştır
cmd yaz
gelen ekranda sadece senin oturumun görünüyorsa sorun yok
ancak pc de kayıt programı kurulu ise allah kolaylık versin :)))
girip girmeme kararını sen ver :D

cydrix

New member
server varsa işyerinde izlerler, müdahele ederler, engellerler, dosyalarını değiştirirler, parolalarına ulaşırlar, senin yerine mail atarlar, msn e girerler..... vs. vs. daha sayayım mı :)

ceres3860

New member
başlat --- çalıştır --- cmd --- net user komutunu gir ve orada bilgisayarına bağlanmış olan kişi ve ağlara bak..eğer çıkan listede şüphelendiğin kişi/kişiler varsa keylogger yemiş olabilirsin..biraz riskli ama bi kaç antikeylogger programı var deneyebilirsin..kolay gelsin..

kaanhan81

New member
Arkadaşlar başlat - çalıştır ve cmd yazdım bir şey çıkıyor bi yazılım var bu ne demektir net user komutunu yazın demişsiniz kontrol etmek için nedir olay? net user komutu nedir. yardımcı olursanız çok makbule geçecek

kaanhan81

New member
network iativitesini nasıl ulaşırım o proğrama, bir bu yazılım var sa garanti si terslik mi var demek.? hocam bir bu laptop kim nasıl yükleyecek! tırstım şimdi bak

kaanhan81

New member
Activity Monitor adlı bir proğram yüklüyorum. bunun sayesinde beni izleyeni mi görebiliyorum? gerçi kim izliyosa artık bi anlamı kalmamıştır herhalde ama

01buse666

New member
ctrl+alt+delete tuşlarına bas ve görev yöneticisini aç..işlemlere bak ..
vssms32.exe

eğer bu exe dosyasını görüyorsan pc ne girmişler ve izleniyosun demek :D

ayrıca .... görev yöneticisinde işlemlerde kullanıcı adı bölümünde herhangi bir çalışan işlem karşısında Admin yazıyosa yine geçmiş olsun pc içindeler demek :D
:001_rolleyes:

kaanhan81

New member
her ikiside yok üstad. ya teknoloji çıktı resmen paranoya olduk.. başka bi yolu varmıdır bilmiyorum ama şimdilik çok sağolun.

illegal66

New member
evet en iyisi arkadaların dediği gibi process explorer ve port scanner hangi portta ve dll vb dosyalarla pc de hangi entrikalar dönüyo ve de şunu dene işin yokken pc de oturum isminin yazdığı exe dll leri scvhost system olanlar dışında sonlardırmayı dene sonlanmayı engelleyen olursa netten ne olduğuna bak... başka türlüsü profesyonel olur saten :)

soneriax

New member
teamwiever gibi yada putty.rnd programlar varmıdır ağ paylaşımını ekranı görebilen onlara bak yüklü ise izlyebilirler. her ne kadar konu gecikmiş cevap olsa da

HTML