Pc'mde Bilmediğim Prog. Var (resimli)

darkheal

New member
Arkadaşlar Benim C:/Program Files Klasörümün İçinde sildiim halde Sürekli Bir Dosya Çıkıyor (Resim Aşağıda) Güvenlik Duvarını Açtığım Zaman Güvenlik Uyarısı Geldi Bu programdan Engellemeye Devam Et Dedim Ama Bu Program Bnm Pcm De Ne için ÇAlışıyor Bi Çok Kez Bu isimle Aradım Ama Hiçbiryerde Bulamadım Yardımlarınızı Bekliyorym

İŞTE RESİM

[/IMG]

ΜεтάĻïڪţ

^_^-/!ηєω ѕнι&#10
belki yüklediğin her hangi bir pro dan bulaşmış olabilir. Hangi virüs programını kullanıyosun ??

5anqReaL

New member
Arkadaşlar Benim C:/Program Files Klasörümün İçinde sildiim halde Sürekli Bir Dosya Çıkıyor (Resim Aşağıda) Güvenlik Duvarını Açtığım Zaman Güvenlik Uyarısı Geldi Bu programdan Engellemeye Devam Et Dedim Ama Bu Program Bnm Pcm De Ne için ÇAlışıyor Bi Çok Kez Bu isimle Aradım Ama Hiçbiryerde Bulamadım Yardımlarınızı Bekliyorym

İŞTE RESİM

[/IMG]
ya bu buyuk ıhtımalle keylogger fılandır yaw snn pc ye sızmıstır bırısı anladın benım dusuncem.. sen onlara hıcbır sekılde tıklama zaten hatta siliniosa sil bi de bilgisayarının paylasımını kapat yanlıs hatrlamıosam bi de acık port olunca da snn bilgsyara sızabılıoyrlar hıcbıse yapamaıosan temız bı formatın ustune bıse tanımam :goz: :)

darkheal

New member
Nod 32 kullanıyorum arkadaşlar tarattım ama birşey bulamadı birde bu paylaşıma kapatmayı ve portu kapatmayı gösterebilrsminiz yorumlarınız ı bekliyorum teşekkürler.

darkheal

New member
Ya Avasta Tarattım Spyware Programlarına Tarattım Hepsi Temiz Diyo Arkadaşlar Güvenlik Duvarını Açtım Programın Sürekli Çalışmaya Kalktını Gördüm :-/ Hep Engelledim Artık ÇAlışmıyor Ayrıca Pc mi Açtığmda exploler.exe 2 defa hata veriyo sonra geçiyo ama her açışısda tekrarlıyo birde bu gösterdim dosyaları siliyorum gene cıkıor siliorum gene cıkıyor
Shinox Kardeş Bana Benim Pcmi Paylaşıma Nası Kapacağımı Sölermisin Kardeş Şimdiden Teşekkürler !
arkdaşlar hiçmi Yardım Edeniniz Yok lütFen Bi el Atın !!!! Nolursunuz bari yukardaki soruma cvp werin :(

SpyWare Doctor Yükledim Beyler Böyle Bişi Görmedim ßen hepSni Buldu Yardımlrnız İçin Saolun Ayrıca Progrmı Şiddetle Öneriyorum !!!

TR_CİHAN

New member
Sil Hemen biri sana trojan yedirmiş yedirende acemi imiş sistem dosyasından bulmayı deneee
umarım hatalı çünki nomalde görünmemesi gerekirdi..
msn den gönderiyorlar programın adını da biliyorum Karşı pc yi elegeçirmek için kullanılır şifrelerini ve bütün dosyalarını alabilirler Trojan programı ile silmeyi dene..
bende benzeri var başıma geldi baya uğraştım ...
kolay gelsin Kardeşim..

HTML