PCI bellek denetleyicisi ???

evoKSK

New member
arkadaslar ben toshiba laptobuma format attim ve xp yukledim tum driverleri yukledim ve bir tek PCI bellek denetleyicisi ni gormedi aygit yoneticisi bu yuzden soru isareti cikio bunun driverini nerde bulabilirim bulamasamda cok onemli bisey mi bu PCI bellek denetleyicisi???

yazanomer

New member
pci bellek denetleyicilerisurucusu anakart driver' inin icerisinde bulabilirsin,

aygit yoneticisinden bulamadigin driver' i surusunu guncellestir deyip, driver cd' sini takman yeterli olacaktir...

olmazsa anakartinizin detayli bilgisini veya bilgisayar marka-modelini verirseniz yardimci olmaya calisiriz...

kolay gelsin

evoKSK

New member
Laptobun markasi ve anakart chipseti bu windows xp yuklu alette bende ben anakart driverini yukledim ama bi tek PCI bellek denetleyicisini gormedi yardimci olursaniz cok sevinirm...

Anakart Adı Toshiba Qosmio F45
Anakart Çipseti Intel Crestline-GM GM965
DMI Anakart Üreticisi Intel Corporation
DMI Anakart Ürün Adı SANTA ROSA CRB

evoKSK

New member
saol kardesim chipset driverini yukledim bu siteden yine olmadi sebebini anlayamadim ama artik boyle kullancam su ana kadar alete bi etkisi olmadi daha da olmaz heralde yine de cok saol...

bu PCI bellek denetleyicisi onemli birsey midir nedir???

yazanomer

New member
kardes hangi katagori altinda bulundugu onemli, sudur diyemiyorum, tabi bilmedigim birseyde olabilir,
aygit yoneticisinin bir screenshot' unu koyabilirsen bir tavsiyede bulunabiliriz.

sorun buyuk ihtimalle usb girislerinde, bakalim...

www.tinpic.com adresinden aldigin screen shot' u yukleyebilirsin
yukledikten sonra
................[ /IMG]
yazan kismi foruma yapistir,

kolay gelsin

evoKSK

New member
kardes hangi katagori altinda bulundugu onemli, sudur diyemiyorum, tabi bilmedigim birseyde olabilir,
aygit yoneticisinin bir screenshot' unu koyabilirsen bir tavsiyede bulunabiliriz.

sorun buyuk ihtimalle usb girislerinde, bakalim...

www.tinpic.com adresinden aldigin screen shot' u yukleyebilirsin
yukledikten sonra
................[ /IMG]
yazan kismi foruma yapistir,

kolay gelsin[/QUOTE]

screenshoti aldim
[URL=http://img530.imageshack.us/my.php?image=adszul9.png][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/7227/adszul9.th.png[/URL]

HTML