Pc bağımlısı bir genç kızımızın bir 24 saati..

crazyquake

.::®crazy™::.
Pc bağımlısı bir genç kızımızın 24 saati..

Arkadaşlar canım sıkılıyordu aklıma geldi birden... :D

Gece gelen mailleri ve smileyleri rüyasında görürken aniden bir sesle irkildi bizim kız :D

Annesi içerden bağırdı :

- Kalkkk iş güç duruyor ne işin var hala yatakta bide evlenecen iş güç bilmiyorsun..
- Off anne yaaa bi rahat yokmu şu evde...
-Kalk dedim sana misafirler gelecek. Daha yatıyor bak kör olmayasacıya.. Eve bak nakliyat firmasını çağıracam az kaldı..

Bizimki kalktı zoraki elini yüzünü ovuşturup..

-Off anne yaa. İnsan sabahın köründe bağırarak uyandırılırmı daha virüs taramam bitmediki.. Off yaa... (.....................bipppppppppp........)
-Bak şuna adam olduda konuşuyor.. Alırım elime sopayı..

Bizimki kalktı eline tarağı aldı geçti aynanın karşısına başladı mırıldanmaya ;

-Off yaa kaçacam bir gün bu evden .. Bi rahat yok.. Yaf bu arada harbiden çok güzelmişim.. Heh he kimse tutamaz beni dağılın trojanın en kralı virüzün en fızlısı tutamaz beni...

Kahvaltı yapılmış sofra toplanmıştı. Bizimkinin aklı pc de.. Kim online kimi baştan çıkarayım :D

Kek börek yapımına geldi iş..

-Anne dur bi ben bi gidip netten tarif alayım... 5 dkya gelirim...

-Otur lem gavurun tohumu.. Alacam oklavayı elime görürsün sen pisiyi misiyi...

-Offf.. (.....bipppp )

hazırlandı herşey misafiler geldi iki hoşgeldin beş gittin... Bizimki arada kaçtı odaya hemen msnye atladı ki...

-Kızzzzzz gelsene buraya çayları doldur.. Komşularr komşular bu kız beni öldürdü falla.... Kapıma gelen ilk kişiye vereyimde kurtulayım diyorum isteyende yokki... Başıma bela kaldı...

Bizimki yine amacına ulaşamamıştı.. Yine içinden bi ton savurdu (.......Bippppp)

Akşam oldu akşam misafirler gitti bulaşıklat yemek bilmem ne akşam misafirleri derken.. Gece oldu... Yorgun argın attı kendini odasına...

Ohh diyordu nihayet millette beni merak etmiştir.. Bi bakayım ne var ne yok.. Tam sevinçle açtıki pc,yi oda ne elektrikler kesildi.. :D :D

Hay dedi ben böyle işin (....bibip bip bip......) yattı uyudu mecburen... :D

Sabah gene aynı sesle uyanmak zorunda kalacağını bile bile :D :D

мєяωєм

New member
Ben öldüm Bittim Okurken Yakinda Bende Böyle Olacam Galiba

DeRSaaDeT

Islambol
aslında teknolojinin insanı nası dijitalleştirdiğine çok iyi bi örnek sağolasın pek komik gelmedi ama sağol yinede çok kalite yazı

HTML