PC açılırken oturum sormuyor ?

mercankadi

New member
Arkadaşlar başlıkda da belirttiğim gibi windowsu açınca hiç sormada otomatik olarak normalde şifreli olan Administrator oturumunu şifre falan sormadan açıyor normalde PC de 3 tane oturum var ve Başlat->Oturumu Kapat->Kullanıcı değiştir veya oturumu kapat deyince geçilebiliyor öbür oturumlara ama ben eskisi gibi PC açılırken sorsun istiyorum yardımmmmmmmmmmmm

yazanomer

New member
denetim masadi>>>guc secenekleri>>gelismis>bilgisayar bekleme konumundan ciktiginda her zaman parla sor' u isaretle kaydet cik

kolay gelsin

özgür

New member
dostum denetim masası kullanıcı hesapları kullanıcıların oturum açma ve kapatma şeklini değiştir orda karşılama ekranı kullan var onu işaretle sanırım sende işaretli değil

UzakLara

Kalpsiz
dostum denetim masası kullanıcı hesapları kullanıcıların oturum açma ve kapatma şeklini değiştir orda karşılama ekranı kullan var onu işaretle sanırım sende işaretli değil
Son noktayı Arkadaş koymuş. Şifren yoksada Bilgisayarım'a sağ tıkla, Yönet, kullanıcılar ve gruplardan kullanıcına şifre koy.

mercankadi

New member
Hepinize teşekkürler arkadaşlar dedikleriniz olmadı ama google dan çözümü buldum aynı sorunu yaşayanlar için nasıl yaptığımı anlatayım:

Başlat->Çalıştır a control userpasswords2 yazıp enter'a basıyoruz açılan penceredeki

Kullanıcı bu bilgisayarı kullanmak için bir ad ve parola girmelidir yazan yere tik koyuyoruz ve sorun çözülüyor :biggrin

HTML