Pc açılış şifresi kırmanın progsuz ve çok basit yöntemleri;)

stimpy73

New member
selam kardeşim öncelikle bu paylaşım için saol ancak şunu belirtmek isterim ki bende şifrelen ilgili bişeyden bahsetmk istedim kionu da bu başlık altında pylaşmak istedim...şifre çözmk o kadar da proglarla uuraşılacak kadar zor ve karışık deil...

denemesi bedava;) :D saygılar

şifresi bilinmeyen makinanın şifresi şu iki yöntemlede kırılabilinr..

1)pc açılırken sürekli F8 ya da F10 yapıp şu "güvenli kpte aç,,ağ moduyla gvnli kipte aç,,fln fln yazan sayfa açılır..
burada seçeceğimiz seçenek güvenli kipte aç olacaktır..oradan sonra size direk bilg. aaçılır...ekran görntüsü gayet kalitesizdir..sıkmayın kendinizi..devam edelim..burada yapacağımız denetim masasına gelip parola seçeneklerine girip parola sormayı kapatmaktır...ardından bilg.ı açıp kapatacağız ve şifre fln sormayacaktır....

2)bilgisayarı açtık ve karşımıza şifre sorma yeri geldi.bu şifreyi kırmak için ctrl+alt+delete+delete (delete çift) yapınca karşımıza bir kutucuk geliyo.kullanıcı adı yerini silip oraya """administrator"" yazıyoz ve şifre yerini boş bırakıp enter’liyoruz.bilgisayar açıldı.şifreyi değiştirmek için :

başlat>ayarlar>denetim masası>kullanıcı hesapları buradan şifrenizi değiştirebilirsiniz.(önceki şifreyi sormuyo)

yalnız emeğe saygı lütfen... :melek :durdurun

xnitrox

New member
admine şifre konulmuşsa ki genelde konulmuyor bu işe yarıyor. koymuşlarsa boot la sistemdeki yüklü şifreleri resetleyen prog var. istenirse eklerim ama forumda bir çok yerde geçiyor

nera1608

New member
xnitrox' Alıntı:
admine şifre konulmuşsa ki genelde konulmuyor bu işe yarıyor. koymuşlarsa boot la sistemdeki yüklü şifreleri resetleyen prog var. istenirse eklerim ama forumda bir çok yerde geçiyor
upload edersen sevinirim şimdiden sağol

HTML