Pazartesi Kuponum

core_I

New member
621 - Helsinki - Tampere United - Alt oran : 1.50
622 - Ham Kam - Stromsgodset - üst oran : 1.55
623 - St Mirren - Glasgow Rangers - alt oran : 1.90

toplam oran : 4.4175 x 5 ytl = 22.0875 ytl

tabiki bu benim oynayacağım kupon sizlerle paylaşmak istedim. İddaayı sürekli takip eden birisi olarak pazartesileri genelde süpriz sonuçlar çıkabiliyor. Bu nedenle zaten 3 maç olduğunu düşünürsek alt / üst kupon yapmanızı tavsiye ediyorum.

St Mirren - Glasgow Rangers maçının ise fazla gollü bir maç olmayacağını düşünüyorum. Glasgow'un oranı zaten 1.15 oynamaya değmez.

Helsinki'nin evinde 6 gol attığına bakmayın hepsini lig sonuncusu Kooteepee takımına attığını görüyoruz. Geçen senenin lig şampiyonu Tampere'de artık kazanmak isteyecektir çünkü ilk 5 maçında galibiyeti bulunmuyor. Helsinki'de Tampere'de Finlandiya liginin köklü takımları olduğu için 3 ihtimalli bir maç olarak görüyorum.

Ham Kam lig sonuncusu sadece 1 galibiyeti var Stromsgodset ise orta sıraların takımı Norveç liginin genelde gollü bir lig olduğunu düşünürsek ben üst diyorum

Eğer kuponumu oynamak istiyenler olursa hepimize bol şanslar diliyorum.

dahool

Banned
berbat bir kupon göz göre görenasıl bu maça alt dedinki bak digeri 2 öbürüde üst olacak arkadaşım bence ism bakıp maç oynayanlardansın sende parana yazık

core_I

New member
evet arkadaşlar bu kadar olur bütün dediklerimin tam tersi çıktı rastgele yazsaydım herhalde bir tane tutardı.
621 - Helsinki - Tampere United - Alt oran : 1.50 (normal sonuç : 5-1 üst)
622 - Ham Kam - Stromsgodset - üst oran : 1.55 (normal sonuç : 1-1 alt)
623 - St Mirren - Glasgow Rangers - alt oran : 1.90 (normal sonuç : 0-3 üst)

HTML