pazalatorrent.com Seed canavari acik

gemballaxx

New member
reklam kokan hareketler bunlar.. :p
senin gibi embesil herifler oldugu surece reklam derler benim hic bir baglantim yok yeni acildigi diye palasiyorum cahil insallar onyargili sen ve senin gibiler kötü zihniyetli insalara aslinda bu yerlerede isin yok siz paylasmassiniz alip kacarsiniz hirsizligin takendisin reklammis ne anlarsin sen palasimdan !!!

kedma

New member
Reklam bile olsa Dosya paylaşım(torrent) sitelerini paylaşmak serbest diye biliyorum. en azından bence cok bir sakıncası yok...

ama arkadasım sende hemen sinir olmuşsun be sakin biraz : )

kavga etmeden iyi forumlar ikinizede...

blackcrows

New member
Az önce üye oldum, gerçekten güzel bir siteye benziyor, e-dergi bile çıkarıyorlarmış :) Tavsiye edrim...

.:quju:.

New member
senin gibi embesil herifler oldugu surece reklam derler benim hic bir baglantim yok yeni acildigi diye palasiyorum cahil insallar onyargili sen ve senin gibiler kötü zihniyetli insalara aslinda bu yerlerede isin yok siz paylasmassiniz alip kacarsiniz hirsizligin takendisin reklammis ne anlarsin sen palasimdan !!!
sana küfür etsem yakışmaz, karşıma çık desem yemez, çok uyuz olduysan yazdıgıma pm atarsın derdin neyse konuşuruz, paylaşımdan ne anlarsın dersin, beni tanımaz etmezsin, verdiğin reklamını yaptıgın tracker adam gibi bişe olsa hadi onada gam yemicem..

madem torrent paylaşım sitesi arıyosun
isohunt.com
btjunkie.org

ikisi dünyada tekdir.. eskiden de mininova.org

türkiyede de kafaya oynayan iki tracker
leechturk.com
arena-tr.com

izlediğin indirdiğin bütün ripler bu iki siteden çıkmadır %99u

yine
zamunda.net de dünyanın en büyük tracker ı...

-----
ha sen reklamını yaparsın bakarız değerlendiririz, yorumumuzu yazarız ama haddini aşan laflar yazarsan olmaz, çünkü yüzüme söylemiyorsun, yada yanyana değiliz. adil olmuyor bende sana öyle yazdıgın için çok sövdüm içimden, hemde çok.. :) kaldıramayacağın kadar..

sonuçda bu forumda da yenisin bana göre.. foruma üye olur olmaz reklam yapmışsın! ve sonuçda söylediğin yer gold platinium üyelik alımı var para dönen bi yer..

beni kötü zihniyetli yapmışın aklınca ama öyle bildiğin gibi dönmüyor nette olaylar!

-----

söylemiyeyim dedim ama madem konu açıldı... yani ben paylaşımdan anlamam felan ya,, ondandırki
www.leecturk.com da uploaderım.. bulamadıgın, indirmek istediğin birşey varsa pm at seedine gireyim :p

__crazy

New member
Ben üye oldum baktım sitede hiçbir şey yok.DviX filmler var fakat ne BluRay nede DVD var.Belli ki daha yeni açılmış.Üye olmanızı tavsiye etmem.

Broolyn_84

New member
Seed Yetersizliğinden Mecburen Hit&Run 0.6 Oranıyla Tekrar Açık. Kurallara Uymayan Uyarı Alır. 3 Uyarı Ban Demektir.

HTML