Paylaşımcıların sorunu

Desert_King

{O Şimdi Asker}
pardon paylaşımcıların sorunu olucaktı başlık :) mod. arkadaslar düzeltirse sevinirim...

gecenlerde bir forumda gördüm,paylaşım yapan kişinin [video ve bu içerikli bir linkse]paylaşımını izleyebilmek için,tşk. veya yorum yazmak zorundasınız,(burası istenmedikce yada zorla paylaşım yapılması gereken bir yer değil,biliyorum)link görünmüyor bir kilit var ,kilidi açmak için yorum veya tşk. etmeniz yetiyor ve anında link karşınızda,bence çoğu paylaşımcı emeğine saygı paylaşımına tşk. veya yorum bekliyor,böle yaparak beleşçilerin :D önüne gecebiliyorlar ve paylaşımcıların bu sorunu ortadan kalkıyor,bence süper bir sistem bu,kanal sahipleri bu konu hakkında ilgi duyarsa özel msj atarak hangi forumda bulunduğunu gösterebilirim(tabi bunun nasıl yapıldığıı bilmiyorlarsa:) )

Ozzy666

New member
ama eğer video yu falan beğenmezsek..boşuna mı tşk etmiş olcaz o zaman..görmeden tşk ve yorum nasıl olcak ben anlamadım doğrusu ;)

theozy

Kadim Dost
denedik saçma saçma mesajlarla forumu doldurmaktan başka işe yaramaz..
bu arada laflarımıza dikkat edelim..

MaΨèŔcİķ

Altın Üye
theozy' Alıntı:
denedik saçma saçma mesajlarla forumu doldurmaktan başka işe yaramaz..
bu arada laflarıma dikkat edelim..

aslında doğru 2 3 yerden tafalara çekilebilinir konu

forum kirliliği olur mesajlardan dolayı

sömürücü arkadaşlar isyan konusu olabilir:)

olan her daim paylaşımcılara oluyo ya olsun :D bu güne kadar oldu bişi olmadı bundan sonrada bişi olmaz sanırım..; )

Devil

Script Hacker
Anlaşılan Hackhell deki tek Bolum ad... arkadaşlar hiç kimse birşey yazmak zorunda değil kimsenin msj nın altına sadece seviyeli olarak tşk etmek istiyorsanız butonu denilen bir icat var lütfen forum kirliğine yol acacak msj ları yazmayınız veya cp yapmak icin msj atmayınız hidden icerik sacma bir yontem kady haklı

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Lovely' Alıntı:
Anlaşılan Hackhell deki tek Bolum ad... arkadaşlar hiç kimse birşey yazmak zorunda değil kimsenin msj nın altına sadece seviyeli olarak tşk etmek istiyorsanız butonu denilen bir icat var lütfen forum kirliğine yol acacak msj ları yazmayınız veya cp yapmak icin msj atmayınız hidden icerik sacma bir yontem kady haklı
evet ozy'de haklı:p

Moderatör
Moderatör
Yönetime SaygıLıyız tabi .. Sadece Adultta oLabiLirse ßu yöntem olabilir ßence..

ChaMuR

Altın Üye
arkadaslar sonucta insan olan zaten tesekkür eder ve öyle sömürür :)
yoksa insanlara zorla tesekkür ettirmek veya yazı yazdırmak sacma olur ....

Desert_King

{O Şimdi Asker}
ChAcMooL.cK' Alıntı:
arkadaslar sonucta insan olan zaten tesekkür eder ve öyle sömürür :)
yoksa insanlara zorla tesekkür ettirmek veya yazı yazdırmak sacma olur ....

anlatmak istediğimiz bu değil yani zorla tşk yada yorum yazdırmak,herkes emeğine saygı ister,yorum yazıp kirliliğe neden olabilirler ama sadece tşk. edipte paylaşımcılarıda mutlu edebilirler,sadece adult bölümündede olabilir bu,farketmez benimki sadece bir öneriydi,iyi forumlar...

ProwL

Gitarist
Lovely' Alıntı:
saçma msjların olmaması için sadece teşekkür edip saklı içerik açılarak altından kalkılabilir :)

devil kafa guzeldi sanırım :p saatide değilya :)

[StİnG]

New member
içeriği görüntüLemek için mesaj yazınız butonundan bahsediyosun sanırım =)

bu uyguLama geneLde yeni kuruLmuş oLan forumLarda uyguLanıyor .
HH in mesaj sayısına veya konu sayısına muhtac oLduğunu hiç zannetmiyorum :)
dakikada en az 10 msj atıLıyor zaten forumda .
domain kirLiLiğinin 1 manası yok diye düşünüyorum :)

X

O şimdi Asker
evet ozy nin dediği gibi denedik olmadı herkes kullanmaya kalktı
bizim düşüncemiz bazı bölümler için kullanmaktı ama bir ayar vermek yada komutları sadece o bölümü uydurmak sanırım imkansız

görmeden yorum yapmanında tabi bi manası yok ama teşekkür olabilir...maybe ;)

hazex

New member
bence gerek yok boyle şeylere insanın içinde olmalı emege saygı yoksa fdasdfdasf
boyle yazar link acılır ne anlamı kaldı forum kırlılıgınden başka bi işe aramaz

HTML