Parmak Izi Yahu!!

DJ.L@rKiN?

New member
ark.lar gökyüzünde çok enteresan 1şey gördüm resmen bir parmak izi!!şaştım kaldım!!çok meraq ettim kimin acaba die? :cool:

*ark.lar resmi bnm tel'le çektim görüntü kalitesi düşük kusra baqmayın :D

yannız bu resme deişik yorumlar gelebilir sizce nedir bu gökyüzündeki ben kesin 1 kanaat getiremedim :alkol:

Myz

New member
yok be abi parmak izi falan değil sadece bir parça ince bulut kafaya takacak bişey yok bence

KHANCYBER

New member
tüy bulutlarına benziyor...genelde çok yüksekte oldukları için hava akımlarından kolay etkilenirler...sanırım çizgi çizgi görünmesi de bundan kaynaklı...tabi meteoroloji mühendisi olmadığım için daha ayrıntıya girmeyeyim;)

DJ.L@rKiN?

New member
ark.lar walla enteresan yaa tüy mü bilmem ama walla çok deişik yani dini yanı bile olabilir belki işaret MEL GIBSON'ın filminde olduğu gibi yaws belki tarihe imza atıcam nese daha fazla mübalağa yapmiim:)

neterkhert

New member
arkadaşım bu "bulut kümelerinden koyun benzetmesi yapmandan" farksız bir şey.
din falan filan araya karıştırma böyle şeyleri ..fazla abartmana gerek yok..bulutlar bu şekilde sıralanmışlar işte. bunu yaz aylarında binlerce kez görebilirsin.ben sana istedigin şekli cıkarırım sen böyle seyleri takma kafana:=)

DJ.L@rKiN?

New member
ark.lar ben bilorum bende şakaya wurdum yaa ama atladınız hemen:)panik yapmayın bende annadım ama gerçekten ensest:)bulut bu herşekle girer dimi?:)

ÖzLeM_79

New member
Enteresan Ama Ben Bi Halta Benzetemedim Valla

Leke

Altın Üye
|||||||||||||||||||||||||||| düz çizgi gibi birşey .

DJ.L@rKiN?

New member
askerasker85' Alıntı:
çok güzel bir yansımadan başka birşey değil....

nası 1 yansıma dostum annayamadım da neyin yansıması?? :cool:

bu arda ark.lar zorlaın kendinizi sizde bulcaksınız 1şeler :eek:

HTML