parmak İzİ İŞ Yerİnde ?

bvale

New member
ARKADASLAR
iş yerinde sabah girişlerde parmak izi ile kontrol yapılıyor.
bu konuda geç geldiğimiz zaman veya bunun yerine bi çözüm üretebilecek bi yöntem varmı arkadaslar

durum da şu 08,00 -17,00 mesai satleri ama ben 9,00 da gelip 20,00 da çıkan bi adamım ama bunu yonetimin anlama şansı yok. bu yuzden buna bi çözüm bulabilecek bi arkadas varsa sevinirim.
saygılarımla...

bulursanız sevinirim arkadaslar?

arakdaslar bulursak çok iyi olur neler yapabiliriz gibisibnden en azından bu tür bişi ile ugrasanlar varmıı?

arkadaslar bi çözüm lütfennnn

ALpMontana

КЯaL´da TaNıMaM КuяaL´da
bole bır program herbabayıyıdın harcı deıl sana tawsıem

park ızının kopayasını cıkartman! yanı muhur weya sabun tarzı bı sekıl weya bal mumu ne bılım yanı programı kırman ımkansız!! onlar gende randomıze kod takımı war her saat bası sıfre degısır..

{Üstat}

New member
hehe bende yaptıracam bu sistemden :D

Aktuğ

Altın Üye
e kardesim sende 8 de gel 17 de çık :)

işin zor öle bi proğram bulazasın

bvale

New member
valla ben de ole düşündüm parmagımı kesim diyee :)
ama şöle bişi aslında olabilir diye düşünüyorumm sonuç olaark tüm bilgisayarlar ağa baglıı ve demek istediğim bunu nasıı editleyebiliriz agdan girip anlatabiliyomuuymm.editleyebilsem problem çıkmayacakk
saygılar...
eminim ki bu tür şeyleri düşünene ve çözmeye çalışan arakadaslarımız vardırr.
tekrardan saygılarımı sunarımm.

ALpMontana

КЯaL´da TaNıMaM КuяaL´da
BUTUR BILSAYARLAR aga baglı orası doru ancak bu proramın kurulu oldugu makıne bagımsız calısmakla hukumlu dıee bılıom yanı bagımsız bır makıne veya admın olabılır.

ayrıca ılk basta dedıgım gıbı bu tur programlar randomlana sıfre takımı veya kodu kullanılır.BUnu ancak sırketın guwenlık ıslerınden anlaya elemanı veya bu sistemi kuran fırma bılır sana tawsıyem balmumu yaptır bunlar zaten sen ıse zamanında gelesın dıee yaptılar bu programı ama bızım arkadasın bıtırme tezıydı

unıde bole bısey 4 muhendıs yapamadılar okula bırer parmak iziokuyucusu aldılardı :D:D

bvale

New member
valla arkadasım bilgilerin için çok teşekkür ederim ayrıca beni çok güldürdünn haa bide çözüm buldum parmak izi olayı için ama biraz masraflı

bilgi işlem deki bu işle ilgilenen arkadasıı TAVACI ŞÜKRÜDE Bİ YEMEĞE GÖTÜÜROYUSUZZ
o HERGÜN EDİTLİYOO :)

hem şifreyede gerek kalmıyoo :)

ALpMontana

КЯaL´da TaNıMaM КuяaL´da
sevındım valla cozum bulduguna dedım yoldan gıtmısn vallahı :D hayırlı olusn ne dıım :D

HTML