Pardus kurdum fakat dertliyim bi el atıverin..

akharis

New member
2 parca halinde olan harddiskimin sadece pardus kurulu olan kısmını görebiliyorum. Diger tarafta hic bir isletim sistemi yoktu. Sadece mp3lerim ve videolarım vardı. Oraya tekrar nası ulasabilirim? Fat32 felan olayları war sanırım.. Muzik dinleyemiyorum !!!:durdurun :durdurun :durdurun

cracker

New member
Masaüstünde System penceresi var. Ordan diğer disk bölümlerine girebilirsiniz. Pardusta bilmem ne sorunu diye başlık açmanız gereksiz bu arada. Sorun sizin öğrenmeye direnmenizde. Sorun pardusun değil sizin sorununuz. Windows sizi ne kadar tembel yapmış. Yazık kendinize. Adamlar pardus indirme linkini bile soruyorlar. Tüm internet linklerle dolu.

viroutic

New member
cracker' Alıntı:
Masaüstünde System penceresi var. Ordan diğer disk bölümlerine girebilirsiniz. Pardusta bilmem ne sorunu diye başlık açmanız gereksiz bu arada. Sorun sizin öğrenmeye direnmenizde. Sorun pardusun değil sizin sorununuz. Windows sizi ne kadar tembel yapmış. Yazık kendinize. Adamlar pardus indirme linkini bile soruyorlar. Tüm internet linklerle dolu.
:clap :clap

sistem yöneticisinden disk yönetimine bak burda buyuk olasılıkla görünür ama yinede göremezsen xp yi pardus'un üzerine çek

HTML