Pardus Çalışan CD 1.1 (tam sürüm)

Uzunefe

Altın Üye
la az önce 1.0 kurduk iyi mi :D

bu arada usb den sorun yaşayanlara müjde , 1.1 ile bu sorun kalkmış ortadan . duyduğum kadarıyla

{Üstat}

New member
1.1 daha iyi :D ama bu pardusun desteklenmesi lazım microsofta windowsu 1000 kişili ekip yazıyor bizde pardusu 10 kişi :D:D

Devil

Script Hacker
iso formatında indiriyorsun neroda veya baska bir proda cd ye yazıyorsun cd iyi takıyosun kullanıyosun tak kullan :D

test ettim cok calışmaları gerekiyor cok

0ğuzhan

New member
Lovely' Alıntı:
iso formatında indiriyorsun neroda veya baska bir proda cd ye yazıyorsun cd iyi takıyosun kullanıyosun tak kullan :D

test ettim cok calışmaları gerekiyor cok
pc ye yukleyecem + xp den nası değiştiris yani geçeris .. anltatan varsa buyursun :D :hhman:

fatal1ty

New member
arkadaşlar pardus yeni başlayanlar için kolay bi dağıtım değil zaten tek cdlik dağıtımlarda yeni başlayanlar zorlanır mepis kolay diyolar ama denemedim ben suse öneriyorum acemiler için gerekli şeyler var tek tıkla kurulan paket yast kontrol paneli vs.. birçok donanımı driver gerekmeden kurar

maniacuser

New member
yok galıba bu pardusu tam anlatabılecek bende kurmaya calıstım ama acılıs ekranına gelmeden ekran kararıyo ve takılıyo laptoplarda calısmıo mu ne yav:S

on_off

New member
ya dudugum kadarıyla
bu urunun lısanslı dıye kavramı yok cogaltmak korsana gırmıyo ...

HaciBov

New member
gerilla_21' Alıntı:
bende bunun orjinal cd si var lisanslı ama kurup daha denemedim
ücretsiz bi dağıtımın lisanslısı nası oluo elinde anlamadım :)
biraz önce ben kurdum pardusu..

bende 2 hdd var.
1 i windows ve depo olarak ayırmıştı..
2. sinide linux öreniiim artık yawaştan die pardus kurdum...

pardusu indir nero ile başlangıç cd si olarak yaz cd ye..

sonra cd den boot et..

kurulum çok basit zaten...

kurulumun en sonunda bi soru soruyo sana açılış yöneticisi yükle die..
onu evet olarak seç (windowsun olduu hdd ye yükle açılış yöneticisini)

daha sonra yükleme bitince açılışta hangi sistemle açmak istediğin zaten soruluo sana...

HaciBov

New member
maniacuser' Alıntı:
yok galıba bu pardusu tam anlatabılecek bende kurmaya calıstım ama acılıs ekranına gelmeden ekran kararıyo ve takılıyo laptoplarda calısmıo mu ne yav:S
bende de kurmadan önce oldu aynı olay...
sıkıldım entera bastım geçti :D

isyankar

New member
Bende Pardus 1.0 Var Ama Usb Adsl Modem Desteklemiyor..

Bana Yardim Edebilecek Warmi Usb Adsl Modemi Nasil Veya Hangi Linux Dagitimina Kurcam:(

HTML