Parallels Workstation v2.2.2222 (Birden fazla sanal işletm sistemi için ideal araç)

memoli1984

New member
Birden fazla sanal işletim sistemi. Kullanıcılara bir den fazla işletim sistemini tamamen birbirinden yalıtılmış ortamlarda gerçek zamanlı olarak çalıştırma olanağı sunan yazılım, Apple?ın kısa bir süre öncesinde sunduğu Boot Camp?dan çok daha fazlasını vermekte. Boot Camp ile Mac?inizde sadece Windows XP kullanmak mümkünken Parallels Workstation sayesinde bütün işletim sistemlerini gerçek zamanlı olarak Pc?nizde kullanmak mümkün olacak. Parallels Workstation?ı daha önce çıkmış ve hali hazırda kullanılmakta olan diğer simülasyon yazılımlarından ayıran en büyük fark Intel?in VT teknolojisine destek vermesi oluyor.

Use Windows? Like Linux? Have it all on a single PC.
Parallels Workstation is an easy-to-use, easy-on-the-pocket solution that lets you run Windows, Linux and more side-by-side on a single PC without rebooting.
Truly revolutionary, Parallels Workstation empowers users of any skill level - including computer professionals, sales executives and home users - to easily run multiple operating systems on a single computer. Completely networked. Stable. Secure.

Parallels_Workstation.doktormemoli.rar

Alıntıdır işinize yarayabileceğini düşündüm...

HTML