Papagan

hadi_ya3

New member
Adamım biri evindeki yalnız serçesine arkadaş olması için bir papağan almaya karar verir. Kuş dükkânına gider ve bir tanesi haricinde papağan fiyatlarının çok yüksek olduğunu fark eder, hemen yetkiliye bunun nedenini sorar. Yetkili ise ucuz papağanın özürlü olduğunu, "s" leri söyleyemediğini, "s" yerine "c" dediği anlatır. Adam bütçesine çok uygun olan bu kuşu satın alır ve serçesinin kafesine koyar. Ertesi gün işine gider. Akşam eve döndüğünde çok sevdiği serçesini perişan bir halde, kanlar içinde bulur. Papağana hemen bunun nedenini sorar.
- Papağan : "Sabahtan beri ciki cik diyor. Çok sabrettim ama sonunda dayanamadım. Ben de ciktim."

febeke

Banned
çocuk annesine illa bir papağan alması için yalvarıyordu.nihayet birgün bir papağan satan bir dükkana gittiler.konuşan bir papağan aradıklarını söylediler.satıcı birtane var ama daha önceki sahibi umumhanede çalışıyordu.ve papağanın ağzı biraz bozuktu.olsun konuşuyorduya.eve geldiler.akşam olunca evin büyük kızı işten gelmişti papağan hemen lafı yapıştırdı.ooo yeni mama yeni sermaye.hepbirlikte gülüştüler diğer kız okuldan geldi.yine papağan; ooo yeni mama yeni sermaye.nihayet evin reisi de gelir.papağan yine dayanamaz ve lafı yapıştıtır;oooooo kimleri görüyorum murtaza bey sizdemi buradasınız

HTML