Panda, Eset Nod32 , Karspersky

PANDA, ESET NOD32 VE KARSPERSKY GÜVENLİKTE VİRÜSTE HANGİSİ DAHA İYİ LÜTFEN YARDIM

• Kullanılan toplam oy
    32
  • Anket kapatılmış .

cgdsbll

New member
Panda, Eset Nod32 Ve Karspersky GÜvenlİkte Acaba Hangİsİ Daha İyİ Yadimci Olurmusunuz LÜtfen

ReddeviL10

New member
Bana kalırsa eset daha iyi kaspersky lisanslı olursa orjinal o zman iyidir.AMa normalde eset nod32:goz:

alpin

New member
kaspersky eset ve panda hepsini denedim en sağlam eset çıktı bi firmada çalıştığım için bunları kurma şansı buldum kaspersky aşırı güvenlik takıntısı hatalara sebep oluyor ve bir iş ortamında gereken değişikliklere ya izin vermiyor ya da sürekli sorular sorarak acemi kullanıcıyı hata yapmaya zorluyor ve hataları da düzeltme şansı çok düşük oluyor sistem dosyaları korumaya alayım derken tamamen devredışı bırakıyor ama eset nod32de öyle birşey yok çok esnek ve ayarları tam istediğim gibi yapıyorum ve sonuca gitmekte en iyi yolu seçiyor ve hata oranı çok az sistem yönetici nasıl ayarlamışsa o programa uyar ve sürekli kullanıcıdan bunaltıcı sorular sormaz ve kesinlikle sistemi zorlamaz ama kaspersky güvenlik seviyeyi yükselttikce sistem kasmaya başlıyor bu sistem zorlamada panda başı çekiyor bir çok virüslü maili engellemeden geçişlerini izin veriyor ve önemli maillerimi de spam diye işaretliyor

xy-share

New member
kaspersky i hiç bir virus programına değiştirmem çünkü
illegal programlarımın ajanlarını haber veriyor K.İ.S sayesinde internetten beni yakalatmalarını engellemiş oluyorum

zalimhoroz

New member
kral daima nod 32 dir.saygı ğösterin.adamlar virüs piyasaya çıkmadan anti yazılımını çıkarıyoooo

orionmb

New member
eset i yükleyince kaspersky nin bilgisayarı ne kadar kastığını anladım,iki senedir kaspersky kullanıyodum eset tavsiye edildi,denedim gayet güzel daha yalın kaspersky e göre.bence eset

vista ulti

New member
bencede eset ....eset yeni versiyonu daha iyi hemde daha rahat hemen güncellemiyo ve daha virüs piyasaya çıkmadan önce yazılımlar aynı anda güçlendiriyo bence eset kullandım hemde defalarca ama hemde yüklemesi kolay lisansıda sorunuda yok......................
babamın ortağı kasperks i yükledi ve pc açılmadı bi daha hemen disketleri açma dll sini virüslü gördü bi sildiler pcnin ağzına etti kasperks.........

Cix MeKan

CHaPKıN
ya ben 3 senedir kaspersky kullanıyorum bende bi sorun olmuyoda sizde mi oluyo,sistemi kastağı doğru ama hiç bi sorun yok,nod 32 iyi fakat bazı virüsleri silemiyor

funncity

New member
eset diyen arkadaslar win32perlovga veya win32worm yesinler de o zaman görüyüm iyilerini...kaspersky sistemi kasmaz ve kesinlikle bir numara.

HTML