otutdoor ve extreme

seloaslan

New member
forum da spor bölümünde eksiklik olduğu kanısındayım o yüzden yeni bi bölüm açmak istiyorum. Bu bölüm outdoor ve extreme sporlarını konu alacak ve yapılacak faaliyetler duyurulacak... toplu şekilde faaliyetler yapmak ta söz konusu olacak ....
benim ağırlık lı alanım dağcılık ... bu konuda paylaşımlarım olacak ama türkiye bütün doğa sporları ve extrem sporları için uygun bi ülke....

Bu bilgi alışverişini nasıl yapabiliriz forum ortamına nasıl taşırız bu konuda ne yapmam gerekir ....elimde epey bi döküman var arkadaşları bu konuda yönlendirmek
doğa sporlarını tanıtmak yaymak sevdirmek istiyorum...

bu konuda yapmam gereken nedir sürekli bi konu açıp spor genelde mi paylaşmalıyım yoksa yeni bölüm açılması uygunmudur.....

osiris_cemo

New member
Walla dostum benden destek - tam destek ama modlar ne yapar bilemem :D

St.AnGeR

Document Visor..
achqcası Spor Genel in qaldrabilicei qanısındaym.. yani exterme spors weya bashqa qategorilerin qitlesinin qısıtlı olduunu düshünüorm Helede TR de.. o Nedenle ayrı bir qategory olması gereqsis bence..

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Spor Genelde Paylasilmasini Soylemis St.anger

Katiliyorum Bi Suru Bolum Siteyi Yavaslatiyor Bence

react

Admin
Süper Moderatör
Tek yapman gereken bilgili olduğun bu konuda Spor Genel bölümünü donatmak, o zmn yetkililer uygun görür ve eğer ilgi görüyorsa yeni bölüm açılır,bizede hayırlı olsun demek düşer

RuTH

Altın Üye
aSLINda güzel olabilir. Söz YÖnetimin ++++++:hhman:

HTML