oturduğunuz yerden para kazanın

baybars783

New member
:durdurunAlıntıdır: evet arkadaşlar advertisingcentral.biz den ödeme aldığımı yazmıştım geçen gün ama bazı arkadaşlar ondan ödeme alamadıklarını söylediler . ve ödeme aldığım diğer bir siteyi söylemek istedim . araştırdım bu site gerçekten herkese ödeme yapıyor . kendi sitesinde bile gösteriyo ödemeleri altta payment yazısına tıklayınca.. gerçekten süper bir site tıklama başına 0.01 advertisingcentral den daha düşük olsada ödeme almak bu sitede % 100 kesinlikle söylüyorum. çünkü bugün gündüz aldım ödemeyi .. sonra internette araştırdım gerçekten bu siteyle alakalı bir şikayet yok.

linklere surf ads kısmından tıklıyorsunuz . ardından üstteki saniyeler geri doğru sayıyor. süre dolunca yeşil bir işaret çıkıyor yanında . o işaret çıktığı zaman diğer linke tıklayabilirsiniz. hiç bir zorluk yok.

my stats bölümünden de kaç paranız olduğuna bakabilirsiniz .

10 $ olduğu zaman ödeme yapıyor paypal ve e gold destekliyor. ödemeler kesinlikle geliyor bu sitede ..

isteyen parayla premium üye olur daha çok kazanır.

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN!!: http://bux.to/?r=batuhan79

verdiğim linkten üye olursanız hem ben kazanırım hemde siz denemenizi tavsiye ederim. sorularınızı buraya yazabilirsiniz . zaten çok basit bir site

HTML