Ortak Hatim

αѕ!_υє_мαυ!

όℓυ ∂σgмυ$ &

Öncelikle doğru yere mi açtım bilmiyorum ama hepimizin en az birkere girip bu mubarek günlerde ortak hatimlere katılmalıyız

1.Önce üye oluyorsunuz
sonra
2.Boş odalardan birine girip
3.İstediğiniz kadar sayfa seçip
4.İster kendiniz istersenizde sitenin sağlamış olduğu kayıtta sayfalarınızı dinleyebiliyorsunuz ve ortak hatim etmiş oluyorsunuz

ALLAH (C.C.) KABUL ETSİN

Swat_TR

Altın Üye
Allah razı olsun. Fakat bi sorum var. Dinlediğin zamanda hatim etmiş sayılıyor musun.

αѕ!_υє_мαυ!

όℓυ ∂σgмυ$ &

Valla yanlış yönlendirmeyim ama bildiğim kadarıyla oluyor

ayrıca

"kuran-ı okumak sünnet dinlemek farzdır"

innuendo

HANZALA
Moderatör
Kuran-ı Kerim okunurken takip ederek dinlersen hatim etmiş sayılırsın yoksa sadece dinleme ile hatim etmiş olunmuyor.Dinleyerek Farzı yerine getirmiş olursun kardeş :goz:

klavuz13

Banned
okumasını bilirsen okursan okumsını bilmezsen dinlersin, hatta birazda mealilini okursun. Böylece bu mübarek günleri feyz içerisinde geçirmiş olursun güzel kardeşim... Önemli olan niyettir. Niyetimiz iyi olduktan sonra inşşallah amelimizde iyi olur.

Allah bu mübarek günlerde bizi kurtulaşa erenlerden eylesin...

DayWalkerr

ABDUSSABUR
Allah razı olsun kardeşim..Güzel düşünmüşsün..=)

Mehmet sen dinlemelere devam akrdeşim..Onun sevabından vazgeçme en azından...Hee bi de o MP3 setinden bana da gönder bi zahmet..;)..Kargo var dı de mi sizin orda..:)

shaheen

New member
çok teşekkürler..gercektenn harika paaylasım...

ama ben burada dinlemeyi bulamadım :S ...

nasıl ayıkcaz orayı :S ?*???

αѕ!_υє_мαυ!

όℓυ ∂σgмυ$ &

Kayıt olup açılan odalardan kendimize sayfalar seçtikten sonra

İşaretli Hatim sayfalarım yazısına tıklıyoruz

Sonrada önceden seçtiğimiz sayfa sayılarından birini tıklayıp açılan sayfadan istersek okuyor istersek dinleye biliyoruz

HTML