orjinalleştirme windows 7

angelona

New member
slm arkadaşlar. windows 7 ultimate i yaklaşık 5 ay önce kurdum crack de yaptım fakat şimdi sahte yazılım dior. nasıl düzeltebilirim. daha önce başka bi bilgisayarda önerilen bi crack i uyguladım çöktü sistem. bu bilgisayar için böyle bi durumun oluşmasından korkuyorum. nasıl düzeltebilirim illa format mı atmalıyım. yardım ederseniz sevinirim

yunus1476

New member
1.Başlat/Tüm programlar/windows update/Yüklü Güncelleştirmelerü,buradan KB971033 isimli güncelleştirmeyi siliyoruz.
2.Başlat menüsün'de arama yerine Regedit.exe diyoruz ve sırası ile belirttiğim yere gidiyorsunuz.(Go GO GO POWERRANGERS!)
HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Setup/OOBE/ :Burada MediaBootInstall'un değerini "1¨ den "0¨a değiştirin ve kayıt defterini kapat.
3.Başlat menüsünde arama yerine cmd yazın ve cmd sağ click yapıp yönetici olarak çalıştır diyin !
4.Açılan komut satırına slmgr /rearm yazın ve genel uyarı okkaay diyin sonra makinayı yeniden başlatın.
5.Resetlendikten sonra masaüstüne gelince sag köşeden yazı gidecektir.

sonrada forumda bi cok crack war sistemnde hangisi calısır bilemyrm ama denemeye basla =)

angelona

New member
daha önce de böyle bi durumda denediğim bi crack sistemi çöktürmüştü. yine böyle bi durum olurmu. soruyorum çünkü geri dönüşümü olmicak.

angelona

New member
dediklerini yaptım. şimdilik sorun yok daha önce cracklediğim için mi bilmem orfinal görünüyor. sanırım normal olanda bu. hala cracklememe gerek yok değil mi

yunus1476

New member
olduysa problem yok dostum.başlat a winver yaz enter la orda bu windows kopyası lisanslanmıstr yazıosa tamamdr ayrca o sildirdiim kodu da update den üzerne gel sağ tık gizle de bidaa yükleme cünkü sistemi tamamen kandıran bi crack yok tekrar cökertrsn

HTML