Orion Probina v13 veya v14

Orcay

New member
Arkadaşlar gördüm forumda var ama linkler silinmiş.bunun crack ini aramaktan bıkmıştım tam umudum bittiğinde burada rast geldim.

eğer elinde olan arkadas buraya yüklerse çok iyi olacak. ama uğraşamam diyorsa cd ye yazıp kargo işine gelirse oylede temin edebilirim sonra ben buradan paylaşırım.
yani öyle cok lazımki bir şekilde bulmam edinmem lazım.inşallah yardım edecek birini bulurum.
bu sırada farklı dusunce ile bu proyu kazandırmak isteyen olursa masraflarınıda karşılarım saygılar..

Orcay

New member
kardeş hemen indiriyorum eger sorunsuz bir şekilde kullanmak nasip olursa dile benden ne dilersen.(ciddiyim)

http://img256.imageshack.us/img256/6525/probinafi6.jpg adresi kopyalayıp tarayıcıya yapıştırıp açarsan cıkar yoksa kurba cıkıyor

tam heveslendim dua etmeye başladım sana ama o sırada sürekli bu hata geldi kapandı sürekli kapanıyor buna bi çözüm biliyormusun kardeş

tasduvarla

New member
o hatayı bazı arkadaşlardada veriyor bence kilit hatası yinede uzman birisinin bilgisine ihtiyaç var...

Orcay

New member
iki ayrı makinede kurdum birinde veriyor hata diğerinde vermiyor.
hata vermeyen makinenin rami 512 hata veren 256.
ben donanım yetersizliğinden süpheleniyoreum.
şu hata veren arkadaşlar ram bilginizi yazarmısınız bi bakalım

icicek

New member
arkadaşlar elinizde probina en yenilerde ne varsa paylaşamazmıyız linkler hepsi silinmiş boş link

HTML