orgazm sonrası kominikleriii +18

maddox

New member
- offf oglum simdi bu kızı da sardık basımıza bırakmaz da pesimizi kafama sıcayım e mi

-içine de kaçtı kızın..of olm yarağı yemeyelim sonra kürtaj falan..hay anasını sikim be bi adam gibi içemedik şu sigarayı..pmmphhhhh...hııııfffffff

tamam güzeldi de benim gitmem lazım. ayıp olur mu acaba.verdi kaçtı der mi be arkadamdan yoksa.neyse şu sigaramı bi içiyim de...

- hangi yildayiz?

ulan saat dört te nba maçı vardı. başlamış mıdır acaba?

hımm.. şimdi öpmeme izin verir mi aceba..

öff bu saatte gitmeye kalkmaz inşallah , taksiyle göndersem ayıp mı olur acaba.

-acaba o da oldu mu?

simdi isin yoksa bu da gelene kadar takil boyle... ka$larini niye catiyo acaba... ben de catiyo muyumdur ki? saci da ne komik olmus havada oyle, duzeltmiyim ama simdi, anlar alinir filan... yarin gunlerden persembe mi, cuma miydi? ay yawrum nefes nefese de kaldi, yorulmus bunun kollari, sekil mi degistirsek... boyle de hic zevki cikmiyo... daha ne kadar vardir acaba, kassam kaptirip bir iki kere daha olur muyum ki... ama yarida kalmak da var simdi... dur bare gaza getiriim...

erkek:
-yaf oyle aniden pozisyon degisitirnce azgin kari,az kalsin kiriyodu aleti..ama hakkini da yememek gerek,iyiyde beh..kac oldu bu?2 mi 3 mu..onca yaptigimiz masrafa da degdi hani..oooofff bide simdi saril,pispisla,kolun uyusa uyusa uyumaya calis..cik cik cik..
kadin:
-hayvaaaansiiin abdulrezzak..ayyy inanmiyorum yaaa,o sey o'nun olamaz..ayyy bida istesem,yapar mi acaba?ama yok yok,cok yorgun gorunuyo zaten..en iyisi biraz dinlensin,ben yapicagimi biliyorum bu herife..ya ama ama,dondu dotunu uyuyo bu,yoksa beni sevmiyo mu?ühühüüüeee

-pek bi rahatlamisa benziyosun selami...
-......zzzzzzzzzzz...

-tanrim... ben dunyanin en mutlu kadiniyim...
-.......zzzzzzzzzz......

tavanın boyası gelmiş.

inşallah doğum kontrol hapı kullanıyordur.!!!!!

- iğrencim. iğrencim. iğrencim.

-- dusunuyorum da insan insani nasil siger ya, barbarlik degil mi bu?

HTML