Operasyona Tam Gaz Devam

emek_is

New member
Rice'dan Gül'e mesaj: Görüşelim

ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice, Dışişleri Bakanı Abdullah Gül'ü arayarak tebrik etti. Gül ile en kısa zamanda görüşmek istediğini belirten Rice, "Konuşacak çok şey var" dedi. Gül de "İki stratejik ortak olarak gereken konuları ele almayı isteriz" dedi. Aynı gün Gül'ü arayan AB Komiseri Olli Rehn de, hükümetin reformlara devam etmesini istedi.

jangofet

Downloader Team Leader
Bu ne şimdi anlamadım ben...
beğensek de beğenmesek de dünyanın en güçlü devleti ABD ve seçim kaznmış hükümetin dışişleri bakanıyla görüşmesi normal ki her hafta aşağı yukarı görüşüyorlar.ABD nin niyetinin pek iyi olmadığını biliyoruz da sanki başkası hükümet olsa ABD yle görüşmeyi ret mi edecek...

emek_is

New member
ama dikkat edersen abd ye bütün olanlardan sonra gözümüzün içine baka baka stratejik ortak diyor ve reformlara devam edin diyor yani bence akp reform= BOP eşbaşkanlığı (bölücülük)

viroutic

New member
iç siyasetle dış siyaseti birbirine karıştıranlar için bi şey demiyorum artık :) siz devam edin yolunuza...

sm06

New member
Talana Soyguna Devam

Abd Ve Ab Bİzİm Kara KaŞimizi Kara GÖzÜmÜzÜ Çok Sevİyor Onun İÇİn De Bu SeÇİ
Mlerde Çok Sevİndİler

eiffel

Forumun Kulesi
Öncelikle Güncel bölüm kurallarını bir okursanız iyi olur bence..Açtıgınız konularda kaynak bildirmek gibi bir zorunluluk var mesela.....

HTML