opera 3.sekmede %95 cpu kullanıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pax_deorum

cursum perficio
arkadaşlar anlayamadığım bir sebepten hackhell de opera browser çoşup cpu nun canına okuyor
aşağıdaki resimlerde de göreceğiniz gibi daha 3. sekmede % 90 üstüne çıkıyor
bendeki opera son sürüm başka kullandığım ace , firefox ,internet explorer de bi sorun yok ama opera açılışı %13 le yapıyor
benden başka opera kullanıp bu sorunu yaşayan var mı ?

Moderatör
Moderatör
waLLa opera kullanıyorum ara sira hatta dün 30 sekme açmıştım banamısın demedi =)

KnockOut

Super Sonic
Süper Moderatör
ßiLgisayar Farkı vardır arada canım :)

benimkide kasmıor ama mozilla kullanıom her seferinde 45-60 oluor sekme :) ciddiyim yani konuda

edit: ayrıca arkaplanda çalışan diğer programLarı bi kontr. edersen anLarsın dostum :):):):):):)

Pax_deorum

cursum perficio
yorumlarınız için çok sağolun arkadaşlar ama arkada çalışan başka neredeyse hiçbirşey yokken de durum aynı

araghorn-g

Pentaxian
valla bende kullanıyorum zaman zaman 20 sekme açıyorum bazen ama makineyi kasmıyor... kullandığın sürüm beta sürümümü acaba?

Pax_deorum

cursum perficio
ilginize minnettarım tam emin değilim ama sorun iki defadır spywaredoctor da çıkan bi trojan vardı açıklamasında yüksek risk şifrelerinizi çalar diyordu Trojan.PWS.Qqshou silmeme ragmen gene bulaşmıştı ondan olabilir diye şüpheleniyorum

ceyi35

New member
ana!! enemy banlanmamışmıydı yahu. yoksa yetkilerimi alındı sadece.

düzeltme: 1001desing merak ettim yahu. daldım araya. he he.

1001Design

330i ///M3 Design

EgeLeee

New member
bende firefox 150 yi geciyor nedenkii..
ayrıcada easy share uplaoder kullanıca görev cubugu kayıyor ve ekran kitleniyor..oysa makina manyag bi makina sadece easy de sorun yapıyor..easy de çok hıslı bi pro vazgecemiyorumda..

valla bende bişey diyemeyeceğimm.teşekkürler

VAVRULU

Banned

Son alınan reklamlarda bu oldu bundan eminim 1 hafta öncesine kadar hiç bi sorun yoktu.
Sanırım bu lanet msn penceresi olan reklamdan kaynaklanıyor..
Bence soruna bi bakılsa ii olacak tek sekmede bu oluyor 2 3 sekme açtığımı düşünemiyorum bile :vur

crazy22186

New member
Hocam ben de mozilla kullanıyorum, 4. 5. sekmeden sonra çok kasıyor. Herkeste olan bir problem tesadüf olamaz diye düşünüyorum...

Madness

Banned
benim sistemim çok iyi intel pentium D 3.0 işlemci 2048 Mb ram.
bende kastıktan sonraaaa.

ChilekesH

Aerospace Engineer
daha once 15 sekme acıyordum..son 4-5 gundur 2 sekmede donuyo sekme arası gecişkerde 1 dk falan bekliyor..bence sadece arkadasta sorun yok sorun genel bişey..gereken yapılır umarım....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML