onu terkettim cünki....

rahat_rahat

New member
:) hani bazen neden bir erkegin gözü hep(cirkin güzel farketmeksizin) dısarda deriz ya
işte bu sebeble - yok ben daha iyiyim mücadelesine girmektense- basarım tekmeyi pisman olsun diye bu bir ayrılık sebebi olabilir
sizde neden terkettiniz ya da terk edecek kadar etkili ne gibi bir sebeb bulabildiniz? ve yahut ne gibi bir sebeble sevdiginizi terk edersiniz?:eek:
bunu paylaşmak isterseniz yazın..(ayşeler fatmalar zühreler .... aliler de yazabilir)
:mad:

pasaklı

New member
terk ettim cunki SIKILDIM :ter:

yada terk ettim cunki bana fazla zaman ayirmiyodu:saf:

yada terk ettim cunki aldatildigimi ogrendim:mad:

iSpiK

Kadim Dost
ali kısmında cewaplamak gerekirse en son ayrılıgımın tek sebebi warDı BASKASI :p dememi beklemiosnuz dimi ;) SIKILDım buydu ewet ;)

CHI€F

Kalpsiz
en son terkedildim

bahanesi benim gibi mükemmel bi insana layık diilmiş ben daha ilerine layık mışım fazla görüşemioduk zaten gözden ırak olan gönülden ırak olur dedi ve gitti

peeehhh yalana bak bende yedim

neyse sonra geri döndümü döndü yalnız kapılar açıkmıydı hayır diildi pişmanmıyım bilmiorum

iSpiK

Kadim Dost
ne pişman olcan salla olma o olsun...

aSLihaN

New member
terkedilmedim hic :cool:
bna uygun olmadıgını düşündüğüm için bitti genelde..
iyikide bitmiş.
yoksa Mustafayla nasıl tanışırdım : )

cptn-ufk

New member
yanımda yürürken gözü fellik fellik yoldan geçenleri süzen kızı terkederim..
güvensizlikte terkederim.
çok fazla erkek arkadaşı warsa terkederim.
özü sözü bir deilse terkederim.
yalanını yakalarsam terkederim.
bide çok fazla dırdır yapıyorsa terkederim..
---------------------------------------
zaten böyle kızları terkettikten sonrada bir daha kız arkadaş bulamam :)

DeathMatch

New member
kisica sevmiyosan uzatmiyacan sepetleyecen

Mr.DeViL

New member
bence kızlar sıkıldıkları için ayrılırlar ancak ceşitli sebepler bulurlar.cabuk sıkılırlar cünkü kolay kolay bağlanmazlar.çünkü kızlar artık eskisi kadar saf değiller.günümüzdeki kızlar sosyal durumdalar evden cıkamama arkadaslarla olamama oranları %10 lara kdr düştü.bu yüzden artık kızların gözü dışarıda ceşit arıolar değişik insanlar tanıyıp sosyalleşiorlar.hoşlarına giden birisi olduundada sevdiklerini düşünüp elde edene kadar bağlanmış acı cekiormuş gibi davranıolar bu sadece içgüdüsel bi davranış kızları karalamak için sölemiorum.elde ettiklerinde ise daha fazlasını istiorlar artık kızlar için sevgilisinin yanında olmak önemli diil sevgilisiyle değişik şeyler yapmak bunları karşılayamıyacak bi erkek bulduklarında terk ediolarki tahminimce türk erkeklerinin neredeyse % 99 u bu durumda.sevmiolar hoşlanıolar sorun burda bizim aile yapımız toplum yapımız eskisi gibi değil cok yozlaştık buna kız kardeşlerimiz sadece piyon oluyor.buna bağlı olarakta istemeden cok kalp kırıp cok can yakıolar.benim küçüklüğümde kızlar etek giyerdi şimdi pantolon giyiyolar herşeyin tersine dönmesinin temeli bundadır bence bunu toplumumuz yapıor.bundan 10 sene önce pantolon giyen kıza kaşar denirdi şimdi etek giyene denio zaman gectikce roller değişir oldu sanırım erkekler artık kızlara karşı sadece zeka(tabi kızlara zaafı olmayan erkekler için gecerlidir.aksi takdirde kız erkeği parmağında oynatır sonrada kızlar erkeklerden zeki der.) ve fiziksel olarak üstünlük kuracak buda beni kahrediyor kaldıramıorum:(

σ∂ууѕєυѕ

нєяσ
Walla istemeyerekde olsa terkettim cunki cok ustume dustu,bende kacmak zorunda kaldım..Haala sewiyormuyum?sSanırım ewet..

HTML